Wczoraj odbyła się gala wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2019, podczas której poznaliśmy najpopularniejsze książki, filmy i albumy ubiegłego roku. Kogo najchętniej czytali, oglądali, jak również słuchali Polacy w 2019 roku? Wśród nagrodzonych znaleźli się Roksana Węgiel, Wojtek Sokół, Wojciech Smarzowski, Olga Tokarczuk, a także Blanka Lipińska. Autorka bestsellerowych powieści erotycznych odebrała statuetkę w kategorii Literatura obyczajowa za książkę Kolejne 365 dni. Laureatka podziękowała swoim fanom, współpracownikom, jak również Empikowi.

Bestsellery Empiku 2019: Blanka Lipińska odniosła kolejny sukces i podziękowała Empikowi za odwagę

Bestsellery Empiku 2019 przyznane! Najpopularniejszą książką z dziedziny literatury obyczajowej w Polsce okazała się trzecia część powieści z serii 365 dni, czyli Kolejne 365 dni. Nie ma wątpliwości, że Polacy uwielbiają książki autorstwa Blanki Lipińskiej, natomiast historia Laury i Massimo totalnie skradła ich serca. Nagroda, którą odebrała wczoraj 35-letnia pisarka, to kolejny sukces na jej koncie.

Podczas wczorajszej gali Blanka Lipińska podziękowała swoim fanom. Przyznała, że bez nich „Blanka Lipińska to tylko dwa słowa, które nic nie znaczą”. Co więcej, dzięki nim spełnia swoje marzenia. Kolejne zostanie zrealizowane w najbliższy piątek, gdy do kin trafi film 365 dni. Blanka Lipińska podziękowała również Empikowi. Autorka bestsellerowych powieści zauważyła, że nominowanie, jak również nagrodzenie erotyka w takim plebiscycie wymaga sporej odwagi. Zgadzacie się?

Najlepiej zarabiający pisarze w Polsce. Wśród nich Olga Tokarczuk i Blanka Lipińska >>>