Beyoncé kontynuuje swoją trasę koncertową. Ostatnio jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie wystąpiła w Houston. Podobnie jak podczas innych show, tamtego wieczoru zaprezentowała kilka (spektakularnych) stylizacji. Jedną z nich uzupełniła o buty zaprojektowane przez polską projektantkę. Sandałki na obcasie z charakterystycznym zdobieniem robią wrażenie. 

Beyoncé założyła buty od polskiej projektantki

Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi to, że Beyoncé ma cały team, który pracuje nad jej wizerunkiem. Gwiazda współpracuje m.in. z Tarą Greville, czyli cenioną w branży stylistką. I to właśnie ona pomogła wokalistce skompletować look, który zrobił (nie tylko) na nas takie wrażenie. Kilka dni temu Queen Bey pojawiła się na scenie w sukience pokrytą grochami oraz przykuwającą wzrok aplikacją w kształcie róży. Do tego założyła masywny naszyjnik z perłami, długie rękawiczki oraz kabaretki. No i wspomniane już przez nas buty. Pochodzą z aktualnej kolekcji Magdy Butrym, czyli najpopularniejszej obecnie polskiej projektantki na świecie. Sandałki wyróżniają się dzięki wiązaniom, kryształkom i kwiatowym zdobieniem. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Kosztują 4200 zł. Powiedzmy sobie szczerze: cena nie należy do najniższych, jednak robią wrażenie. 

Beyoncé i inne gwiazdy uwielbiają projekty Magdy Butrym

Beyoncé to kolejna topowa gwiazda, która zakochała się w projektach autorstwa Magdy Butrym. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Selena Gomez również założyła sandałki ze zdobieniem inspirowanym różą. Świętowała w nich swoje urodziny. Do grona fanek polskiej projektantki należą też m.in. Hailey Bieber, członkinie klanu Kardashian-Jenner (co ciekawe, Kim Kardashian miała ogromny wpływ na rozwój kariery Polki), Jennifer Aniston, Rihanna, Jennifer Lopez czy Lady Gaga. Możemy się domyślać, że gwiazdy cenią sobie unikatowy design, który idzie w parze z najwyższą jakością. Natomiast nam nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z sukcesów polskiej projektantki i obserwować jej dalszy rozwój.