Topowe gwiazdy uwielbiają ubrania i dodatki polskich marek, z czego jesteśmy bardzo dumne. Do ich zwolenniczek należą między innymi Hailey Bieber, Elsa Hosk, Jennifer Lopez czy Kendall Jenner. Teraz do ich grona dołączyła też Selena Gomez, która założyła buty z polską metką. Zobaczcie, jak wyglądała – chociaż pewnie już wiecie, że wspaniale.

Selena Gomez założyła buty z polskiej marki. Te szpilki robią wrażenie

Gdy wokalistka obchodziła swoje 31, urodziny postawiła na kilka stylizacji. Jedna z nich złożona była z czerwonej efektownej sukienki mini od Bottegi Venety i pasujących do niej butów. Okazało się, że jest to projekt Magdy Butrym! Zobaczcie zdjęcie Seleny w całym looku. Super hot!

Jako że sukienka cała jest w motywie kwiatów, to wybór butów wydaje się być uzasadniony. Doskonale pasują do tej kreacji. Artystka postawiła na czarne szpilki z paseczkami i wiązaniami wokół kostek, które na piętach mają aplikację w postaci róży 3D.

Magda Butrym swoją całą najnowszą kolekcję poświęciła właśnie różom. Nie dziwimy się – w końcu róża jest najmodniejszym dodatkiem tego sezonu, co gwiazda wspaniale udowodniła. Dzięki tym dwóm różom z tyłu, buty mogą zrobić całą stylizację. Z pewnością są oryginalne, ale również i piękne.

Róże królują w tym sezonie i zawładnęły światem mody 

Jak już wspomniałyśmy, róże pojawiają się teraz dosłownie wszędzie, zaczynając od projektów z wybiegu, a kończąc na sieciówkach, które bardzo szybko podłapały ten trend. W tym sezonie róże nosimy wokół szyi (w formie szalika, chusty lub chokera), na biuście (wtedy dwa kwiaty są umieszczone właśnie na piersiach) i na butach! A Magda Butrym zdecydowanie jest mistrzynią w ozdabianiu ubrań i dodatków kwiatami. Na jej stornie internetowej w zakładce „buty” możemy zobaczyć najróżniejsze modele obcasów i nie tylko, właśnie z aplikacją w postaci róży! To bardzo mocny trend.

Selena wyglądała wspaniale, a my cieszymy się, że jest kolejną amerykańską supergwiazdą, która wybrała projekt od polskiej marki. Magda, gratulujemy!

 

Zobacz także: