Magda Butrym z pewnością ma powody do radości. Po jej projekt po raz kolejny sięgnęła znana na całym świecie Hailey Bieber. Można chyba śmiało przyznać, że Polka jest jedną z ulubionych projektantek modelki, ponieważ w kreacjach czy butach od niej pojawia się regularnie. Butrym odnosi coraz większe sukcesy w Stanach, do fanek jej ubrań i dodatków dołączyły też Kendall Jenner, Jennifer Lopez czy Gigi Hadid. Zobaczcie, na jaki model zdecydowała się żona Justina Biebera. Ostrzegamy – też będziecie chciały taki mieć! Albo chociaż podobny.

Hailey Bieber założyła różową sukienkę od Magdy Butrym

Polska projektantka opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia Hailey Bieber w sukience ze swojej najnowszej kolekcji na wiosnę-lato 2023. Gwiazda nie tylko zdecydowała się na sukienkę Butrym, lecz także udostępniła zdjęcia w niej w sieci! Magda pochwaliła się kolejnym osiągnięciem na Instagramie.

@haileybieber w pink halterneck jersey midi dress z kolekcji na wiosnę-lato 2023. Wystylizowana przez @danixmichelle – napisała projektantka pod swoim postem.

Model, który wybrała Hailey będzie hitem w nadchodzącym sezonie. Sukienka łączy w sobie wszystkie najważniejsze trendy, a mianowicie: różowy kolor (barbie core nie odchodzi), dekolt halterneck, czyli zabudowany z przodu i wiązany na szyi, rozcięcie oraz ogromne róże.

Te kwiaty 3D są motywem przewodnim najnowszych kolekcji Butrym. Są obecne niemalże w każdym modelu. Czy to z przodu, czy to pod szyją, a nawet na brzuchu. Sieciówki szybko podłapały ten pomysł i już teraz możemy zobaczyć w ich kolekcjach sukienki czy też body z wielkimi kwiatowymi aplikacjami. Huge trend alert!!

Gwiazdy w projektach Magdy Butrym

Ostatnio na stylizację od polskiej projektantki zdecydowała się Pamela Anderson. Chwilę przed nią była Sophie Turner czy Kim Kardashian, która pokazała się w prążkowanym garniturze. W projektach Butrym regularnie występują też Elsa Hosk, Jennifer Lopez czy Rihanna.

Kto jeszcze? Można długo wymieniać. Kendall Jenner, Gigi Hadid, Rita Ora, Jennifer Aniston, Natalie Portman, Olivia Wilde, Jennifer Lawrence, Anya Taylor Joy… Polka idzie jak burza.

Gratulujemy Magdzie i życzymy jeszcze więcej sukcesów!

Zobacz także: