Sophie Turner, która zyskała sławę dzięki roli Sansy Stark w serialu „Gra o tron”, uchodzi nie tylko za jedną z najbardziej utalentowanych, ale również najbardziej stylowych aktorek na świecie. Jej stylizacje (wybierane na czerwony dywan, a także na co dzień) regularnie trafiają na listy najlepszych. Ostatnio gwiazda znowu zachwyciła. Pojawiła się na ceremonii odsłonięcia gwiazdy Jonas Brothers w Alei Sław w Hollywood w total looku od polskiej marki. 

Sophie Turner założyła komplet od polskiej marki

Sophie Turner dołączyła do Hailey Bieber, członkiń klanu Kardashian-Jenner, Jennifer Lopez, Rihanny, Natalie Portman, Jennifer Aniston, a także innych gwiazd, które pokochały projekty autorstwa Magdy Butrym. Założyła krótką marynarkę z charakterystycznym dla polskiej projektantki zdobieniem inspirowanym różą i spodnie o wąskim kroju w dopasowanym do niej odcieniu czerwieni. Komplet, a właściwie jego kolor przepięknie współgra z porcelanową cerą 26-latki oraz jej rudymi włosami. Zobaczcie:

fot. Getty Images

Więcej zdjęć Sophie Turner w stylizacji od Magdy Butrym możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony).

O stylizacji Sophie Turner mówi (i pisze) dziś cała branża mody. Dlatego warto dodać, że aktorka, a prywatnie żona Joe Jonasa uzupełniła ją o czerwone buty na wysokim obcasie oraz czarną torbę ze złotym łańcuchem. Co więcej, przypomniała, że marynarka i spodnie tworzą ultra stylowy duet, który sprawdzi się na wiele okazji. Chociażby do biura czy na wielkie wyjścia, gdy szukamy alternatywy dla sukienki. 

Sophie Turner wspiera Joe Jonasa podczas ceremonii w Alei Sław w Hollywood

Jak wspomniałyśmy, Sophie Turner założyła marynarkę i spodnie z polską metką z wyjątkowej okazji. A mianowicie na ceremonię odsłonięcia gwiazdy Jonas Brother, czyli grupy muzycznej współtworzonej przez jej męża. Odbiła się ona szerokim echem w mediach na całym świecie, ponieważ było to pierwsze wydarzenie publiczne, podczas którego Priyance Choprze i Nickowi Jonasowi towarzyszyła córeczka. Malti niedawno skończyła roczek.