30 stycznia 2023 to dzień, który Jonas Brothers z całą pewnością zapamiętają na długo. Właśnie wtedy Nick, Joe i Kevin odsłonili swoją gwiazdę w Alei Sław w Hollywood. Podczas wyjątkowej ceremonii wspierały ich bliscy, w tym Danielle Jonas, Priyanka Chopra oraz Sophie Turner, czyli ich partnerki, a także dzieci. Szczególną uwagę zgromadzonych na miejscu osób (a następnie internautek i internautów) zwróciła Malti Marie, która niedawno obchodziła pierwsze urodziny. Córeczka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa zadebiutowała na czerwonym dywanie. 

Priyanka Chopra i Nick Jonas zabrali córeczkę na czerwony dywan

Jak wiele innych znanych par, Priyanka Chopra i Nick Jonas bardzo dbają o prywatność swojej córki. Do tej pory publikowali zdjęcia z Malti w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, natomiast zasłaniali jej twarz (np. za pomocą emotikonów). Gdy zabrali ją na wspomnianą ceremonię w Hollywood, ujawnili, jak wygląda. Zdjęcia dziewczynki ubranej w uroczy set w kolorze beżowym i opaskę momentalnie obiegły cały świat (możecie je zobaczyć także w naszej galerii). Wzbudziły niemałe poruszenie wśród internautek oraz internautów, którzy teraz próbują ocenić, czy jest bardziej podobna do Priyanki Chopry czy Nicka Jonasa

Córeczka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa ma już rok

Priyanka Chopra i Nick Jonas tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Przypomnijmy, że pod koniec 2018 roku złożyli sobie przysięgę małżeńską podczas bajkowej ceremonii w Indiach. Natomiast trzy lata później (w styczniu 2022) poinformowali, że zostali rodzicami po raz pierwszy. Z oficjalnego oświadczenia, które opublikowali na swoich profilach na Instagramie, dowiedziałyśmy się, że zdecydowali się na surogatkę. Chwilę później okazało się, że pierwsze trzy miesiące życia dziewczynka spędziła w szpitalu, a konkretnie na oddziale intensywnej terapii. To było bardzo trudne doświadczenie dla całej rodziny.