Beyoncé to jedna z tych gwiazd, których (prawdopodobnie) nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej muzyka jest znana i lubiana na całym świecie. A ona sama ma ogromny wpływ na świat muzyki. Jednak o artystce często mówi się (i pisze) także w kontekście jej stylizacji, które często zachwycają (a przy okazji stają się inspiracją do tworzenia własnych). Tak jest i tym razem. Jak się okazuje, gwiazda ma w swojej szafie płaszcz z polską metką. Zachwyciła w nim podczas, a właściwie po premierze filmu „Mea Culpa”.

Beyoncé zachwyciła na premierze filmu

Kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera filmu „Mea Culpa” z Kelly Rowland w roli głównej. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Beyoncé. Tuż po jego zakończeniu gwiazda muzyki pop została przyłapana przez zgromadzonych na miejscu fotoreporterów, dzięki czemu mogłyśmy przyjrzeć się jej stylizacji. Tamtego wieczoru autorka hitu „CUFF IT” postawiła na look w odcieniach czerni i bieli. Natomiast na wierzch narzuciła dopasowany do całości – wielki płaszcz. 

fot. Getty Images / MEGA / Contributor

Beyoncé założyła płaszcz polskiej marki

Charakterystyczny płaszcz pochodzi z najnowszej kolekcji Magdy Butrym, czyli najpopularniejszej polskiej projektantki poza granicami kraju. To model „Long faux fur belted coat in black”, który wciąż jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej marki. Jest absolutnie zachwycający, a oversize’owy krój sprawia, że można się nim otulić albo wręcz zatopić w nim w chłodne dni. Niestety cena nie należy do najniższych. Podobnie jak w przypadku innych propozycji polskiej projektantki, osoby zainteresowane kupnem muszą liczyć się z wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych. A konkretnie 17350 złotych. 

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy Beyoncé sięgnęła po projekt Magdy Butrym. Kilka miesięcy temu gwiazda wystąpiła na scenie w stworzonych przez nią butach. Fanką Polki są także inne topowe gwiazdy, na czele z Hailey Bieber, Elsą Hosk, członkiniami klanu Kardashian-Jenner i Jennifer Lopez