Wybór uniwersalnej torebki na lata można rozpocząć od koloru. Opcji jest kilka. Niedawno przedstawiliśmy 7 czarnych torebek, które będziemy nosić rok po roku. Na tym jednak nie poprzestaliśmy. Kolejne było zestawienie 7 brązowych torebek, które chcemy zatrzymać na zawsze. Tym razem bierzemy pod lupę następny kolor, który może być dla nich alternatywą. Biała torebka to mocna konkurentka dla wersji czarnych i brązowych. Jej obecność w stylizacji za każdym razem dodaje świeżości całemu zestawowi. Świetnie sprawdza się w białych total lookach, w zestawieniu z czarnymi elementami garderoby i na tle kolorowych ubrań, a to oznacza tylko jedno – każdy może ją dopasować do własnego stylu.

Biała torebka – Biała torebka hobo

Alternatywą dla czarnej lub brązowej torebki hobo może być model w białym kolorze. Ten jednak wcale nie jest taki oczywisty i mocno zdefiniowany jak mogłaby się wydawać. Biel to nie tylko śnieżny i czysty odcień. Wiele jej wersji określimy jako odcienie off-white, które mają w sobie domieszkę innych kolorów, np. beżu lub szarości. To pozwala na dopasowanie bieli w chłodnym lub ciepłym odcieniu pod swoje wyobrażenie o idealnej białej torebce. Na liście pewniaków bez wahania umieszczamy model hobo. Jak wygląda taki fason? Torebkę hobo wyróżnia zaokrąglona góra. Pasek po obu stronach wyciąga ją w taki sposób, że powstaje coś na kształt sierpa. Poza tym nie ma więcej kryteriów, które mogłyby ją mocniej definiować. Dzięki temu mamy sporą dowolność, która dotyczy nie tylko wersji bieli, ale również rozmiarów, kształtów, długości rączek, ewentualnych ozdób i materiałów.

Biała torebka – Biała pouch bag

Pozycję pouch bag ugruntował jakiś czas temu model torebki Bottega Veneta, który błyskawicznie wskoczył na listę it-bags. Jaki dokładnie fason kryje się pod tą nazwą? Pouch bag to model inspirowany chmurą, który ma być przede wszystkim lekki w odbiorze. Zupełnie jak obłoczek. Biały kolor tylko potęguje taki odbiór. Na szczęście pouch bag to nie tylko przebój, który można dopasować pod siebie za sprawą bogatej palety kolorystycznej. Torebka daje także inne możliwości – rozmiate rączki, które pozwalają znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie. Poniżej jedna z wariacji na temat pouch bag, która tym razem została zaprezentowana w kolorze złamanej bieli.

Biała torebka – Biała bagietka

Mała i poręczna torebka najczęściej przywołuje na myśl bagietkę. Model wylansowany przed laty z pomocą Carrie Bradshaw stał się ponownie przebojem za sprawą reedycji Fendi. Teraz jednak może to wyglądać zupełnie inaczej. Ogromne zainteresowanie i ilość interpretacji tego jednego modelu sprawiają bowiem, że ciężko sobie wyobrazić jej ponowne zniknięcie. Tym razem bagietka wróciła na dobre. Szukając uniwersalnej i ponadczasowej odsłony tego dodatku mamy wiele możliwości. Jedną z nich jest właśnie biała bagietka. Taka torebka będzie pasować zarówno do klasycznych ubrań, jak i szalonych elementów garderoby rodem ze stylizacji Carrie Bradshaw.

Biała torebka – Biała shopperka

Duża i praktyczna torebka to bez wątpienia shopperka. Pojemne modele, które pomieszczą nie tylko wszystkie potrzebne rzeczy, ale w razie potrzeby także nawet małe zakupy, to jeden z pewniaków w każdym sezonie. Nigdy nie znikają z kolekcji i nie potrzebują szczególnego wsparcia projektantek i projektantów mody, żeby cieszyć się popularnością. Najczęściej shopperki możemy znaleźć w czarnym i brązowym kolorze, ale na tym wcale nie koniec. Lista dodatków w uniwersalnej palecie jest znacznie bardziej rozbudowana. Biały shopper również ma niej mocną pozycję. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Biała torebka – Biały worek

Uniwersalna torebka, która nie znudzi się nam przez lata i będzie pasować do wielu stylizacji niezależnie od naszego stylu i zmieniających się trendów dla każdego może oznaczać coś innego. Wśród potencjalnych kandydatów warto rozważyć worek. Sakwa ze ściągaczami to praktyczny i przy tym ciekawe dodatek. Nawet jeżeli kojarzy się z brązami i odsłoną boho, to na niej wcale opcje się nie kończą. Biały worek to także dodatek na lata.