Billie Eilish i Jesse Rutherford, 31-letni wokalista zespołu The Neighbourhood, spotykali się przez niespełna rok. Pierwsze plotki o problemach w ich związku pojawiły się w kwietniu i nasiliły po majowej Met Gali, na którą artystka przyszła sama. Teraz wiemy już, że nie były wyssane z palca. Przedstawiciele Eilish i Rutherforda potwierdzili bowiem, że para rozstała się.

Billie Eilish i Jesse Rutherford rozstali się

Billie Eilish i Jesse Rutherford przestali pojawiać się wspólnie tuż po Coachelli. Już kilka dni po festiwalu internet obiegły plotki o ich rozstaniu, jednak na ich potwierdzenie przyszło nam czekać prawie miesiąc.

Możemy potwierdzić, że Billie i Jesse rozstali się polubownie i pozostali dobrymi przyjaciółmi – powiedział przedstawiciel Billie Eilish portalowi Page Six, który jako pierwszy poinformował o rozstaniu artystów.

Niedługo później, na łamach Billboarda ukazała się informacja od managementu Rutherforda, który podkreślił, że powodem rozpadu relacji nie była niewierność: Nie było żadnej zdrady. Obecnie oboje są singlami - przekazano.

Billie Eilish i Jesse Rutherford - historia związku

Billie Eilish i Jesse Rutherford poznali się w 2017 roku, jednak nie było wówczas mowy o tym, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. Ich związek stał się faktem dopiero pięć lat później, jednak oni sami przez pewien czas nie zdecydowali się na jego potwierdzenie. W październiku 2022 parę sfilmowano w momencie, gdy wychodziła z nawiedzonego domu podczas Halloween Horror Nights w Los Angeles, a kilka dni później „przyłapano ich” na randce i wymianie czułości.

Jako para oficjalnie zadebiutowali 5 listopada 2023 roku. Billie Eilish i Jesse Rutherford pojawili się razem na czerwonym dywanie LACMA Art. + Film. Ubrani w pasujące do siebie outfity, opatuleni gigantycznym kocem Gucci pozowali do zdjęć roześmiani, ewidentnie ciesząc się swoim towarzystwem. 

Pod koniec listopada w rozmowie z „Vanity Fair” Billie Eilish przyznała, że jest szczęśliwa u boku Jesse'ego Rutherforda: Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa. Udało mi się w życiu osiągnąć pewien cel – osoba, którą uważam za niezwykle hot nie tylko wie o moim istnieniu, ale i jest ze mną w związku.

Sielanka, jak się okazało, trwała zaledwie kilka miesięcy.

Zobacz także: