Billy Ray Cyrus i Firerose zaręczyli się w sierpniu tego roku, wzbudzając tym niemałe kontrowersje. Ojciec Miley Cyrus oświadczył się bowiem zaledwie 4 miesiące po rozwodzie z Tish Cyrus. Dodatkowo jego nowa wybranka jest od niego młodsza o 27 lat. Wygląda jednak na to, że łączy ich prawdziwe uczucie i poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Nie dają nam o tym zapomnieć, publikując kolejne zdjęcia razem. O najnowszym z nich mówi dziś cały świat show-biznesu. 

Billy Ray Cyrus i Firerose opublikowali wspólne urocze zdjęcie

Z pewnością nie możemy narzekać na brak wspólnych zdjęć pary. Instagram Billy’ego Cyrusa pełen jest selfie z jego ukochaną. I teraz pojawiło się kolejne! Widzimy na nim rozpromienionego muzyka. 61-latek klasycznie jest w kapeluszu, a włosy związane ma w dwa warkocze. Tuż obok stoi Firerose, która również szeroko się uśmiecha. Ma na sobie koszulę w różową kratę, a rękę trzyma w ten sposób, aby na jej palcu widoczny był pierścionek zaręczynowy z ogromnym diamentem.

Szczęście jest wszystkim – podpisali zdjęcie zakochani. No i, faktycznie, nie można im go odmówić. Fanki i fani żartowali w komentarzach, że Billy w końcu się uśmiechnął. Omg, czy on naprawdę się uśmiecha? Nigdy nie widziałam go uśmiechniętego – pisali. 

Billy Ray Cyrus i Firerose – związek

Przypomnijmy, że 61-latek i 34-latka poznali się ponad 12 lat temu na planie „Hanny Montany”. Współpracowali również muzycznie. W 2021 roku wydali wspólny singiel „New Day”.

W sierpniu Billy Ray Cyrus oświadczył się swojej ukochanej. Zrobił to tylko 4 miesiące po rozwodzie z Tish Cyrus – jego długoletnią (od 1993 roku) żoną i matką między innymi Miley Cyrus czy Noah Cyrus. Para jednak nie mieszkała ze sobą od lutego 2020 roku. Muzyk powiedział w wywiadzie z „People”, że rozstanie nadchodziło już od długiego czasu.

Warto dodać, że wspomniana już kilkukrotnie Tish Cyrus także odnalazła szczęście. Kilka dni temu potwierdziła swój związek z aktorem, Dominiciem Purcellem.

 

Zobacz także: