Blake Lively i Ryan Reynolds zaczęli spotykać się w 2011 roku i od tamtej pory tworzą jedną z najbardziej udanych par w Hollywood. Świadczą o tym również takie sytuacje, jak ta z okazji ich 10. rocznicy. Kilka dni temu z Instagrama dowiedzieliśmy się, że aktorzy postanowili świętować kolejną "pierwszą randkę" w swojej ulubionej restauracji, do której chodzą niezmiennie od czterech lat. Blake zdradziła również, co zmieniło się w ich chodzeniu na te pierwsze randki. I niezwykle łatwo jest się z nią utożsamić. 

Jak Blake Lively i Ryan Reynolds świętowali swoją 10. "pierwszą randkę"?

Gwiazda Gossip Girl – ale kultowego pierwowzoru, nie rebootu, który niedawno ukazał się na platformie HBO Max – opublikowała na Instgramie zdjęcie z mężem i zdradziła, w czym wybrali się na swoją kolejną "pierwszą randkę". Blake w białej sukience maxi w czarne kropki na stopach miała czarne sandały na płaskiej podeszwie, zaś Ryan koszulę z krótkim rękawem, jeansy oraz sneakersy. I jak się okazuje, jest w obu przypadkach – a zapewne bardziej u Lively – jest to o wiele bardziej wygodne obuwie niż to sprzed dziesięciu lat.


źródło: instagram.com/blakelively


Z kolei dla jej męża świętowanie rocznicy było kolejną okazją, by pożartować nieco z żony w mediach społecznościowych – co już wiele razy mu się zdarzało. Ryan wstawił jako swoją relację Instagram Stories selfie z ukochaną, po czym wrzucił je raz jeszcze, pisząc, że zapomniał dodać i oznaczyć urocze kolczyki swojej żony. Przeprosił też followersów, jeżeli kogoś zawiódł tym przeoczeniem. 


źródło: instagram.com/vancityreynolds


Małżonkowie wybrali się na celebrowanie rocznicy do swojej ulubionej knajpy o ya w Bostonie. Ryan Reynolds na Instagramie podzielił się również zdjęciem z ekipą pracującą w restauracji i oznaczył polecany lokal. Lepszej promocji nie mogła sobie wymarzyć!

Zobacz także:


źródło: instagram.com/vancityreynolds


Blake Lively i Ryan Reynolds – historia związku jednej z najbardziej uroczych par w show biznesie

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2010 roku na planie filmu Green Lantern, a zaczęli spotykać się po kilkunastu miesiącach, o czym świat dowiedział się po tym, kiedy to w październiku 2011 roku paparazzi przyłapali po raz pierwszy Blake wychodzącą z mieszkania Ryana w Bostonie. A biorąc pod uwagę fakt, że swoją rocznicę świętowali 31 lipca, okazują się, że zaczęli spotykać się dużo wcześniej, niż wyszło to na jaw. Serialowa Serena i gwiazda Deadpool wzięli sekretny ślub w 2012 roku, za co w zeszłym roku aktor publicznie przeprosił. A konkretnie za miejsce, gdzie odbywała się ceremonia. Okazało się, że plantacja Bonnie Hall w Południowej Karolinie ma niechlubną przeszłość, gdyż kiedyś zmuszano na niej do pracy czarnoskórych niewolników.

Ryan Reynolds i Blake Lively doczekali się trójki potomstwa i to trzech córek: James (6,5 roku), Inez (4,5 roku) i 21-miesięcznej Betty. Ona wcześniej związana była najdłużej z kolegą z planu Gossip Girl, Pennem Badgleyem, a zanim zaczęła spotykać się z Reynoldsem randkowała z Leonardo DiCaprio i Ryanem Goslingiem. Z kolei Ryan miał już na koncie jedno małżeństwo – w latach 2007-2010 był mężem Scarlett Johansson