Związek Blanki Lipińskiej i Barona od początku wzbudzał wiele emocji. W lutym tego roku pojawiły się spekulacje, że coś ich łączy, a w marcu para potwierdziła związek. Autorka popularnych powieści erotycznych 365 dni oraz kolejnych części oraz muzyk i członek zespołu Afromental zakochali się w sobie i chętnie dzielili się swoim uczuciem na Instagramie. Blanka Lipińska oraz Aleksander Milwiw-Baron spędzili wspólnie kwarantannę, razem gotowali, a także podróżowali do ukochanej Grecji, gdy było to możliwe. Niestety po 8 miesiącach związku para postanowiła się rozstać. Autorka 365 dni wydała oficjalne oświadczenie, przesłane serwisowi Gala.pl, w którym potwierdziła, że nie jest już z Baronem i przyznała, że to dla niej bardzo trudny czas. Od rozstania Blanki i Aleksandra minęły 2 miesiące, a w mediach od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się spekulacje, że para wróciła do siebie.

Blanka Lipińska i Baron znów są razem?

Kilka tygodni temu Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie swojego byłego chłopaka po raz pierwszy od rozstania, kiedy Ewa Minge próbowała oczernić Barona na swoim Instagram Stories i wypowiedziała się na temat jego relacji z kobietami z show-biznesu. Autorka 365 dni broniła wówczas swojego byłego i wyznała, że wciąż utrzymuje z kontakt z byłym partnerem. – A żeby ukrócić te spekulacje i teorie na temat mój i @alekbaron… skoro tak bardzo to niektórych interesuje. „Niestety” nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. (…) Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet… WIDUJEMY (…) – napisała na Instagram Stories Lipińska. 

Blanka Lipińska skomentowała swoje rozstanie z Baronem i wyznała, jakie relacje łączą ją z byłym partnerem >>>

Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu i wygląda na to, że Blanka Lipińska i Baron spędzają ze sobą coraz więcej wolnych chwil. Czy to oznacza, że do siebie wrócili? Według serwisu Pudelek muzyk wysłał swojej byłej dziewczynie kwiaty z okazji imienin (pisarka podzieliła się ich zdjęciem w mediach społecznościowych), co mogło być oczywiście przyjacielskim gestem. Blanka i Aleksander bawili się również na przyjęciu świątecznym wspólnych znajomych. Z kolei autorka powieści erotycznych opublikowała wczoraj urodzinową kartkę z życzeniami dla członka zespołu Afromental, pisząc, że Baron jest jej bratnią duszą. Co więcej, Blanka wrzuciła ich wspólne zdjęcia z czasów, gdy byli w związku. O tym, czy znów łączy ich coś więcej, przekonamy się pewnie już niedługo.