Blanka Lipińska i Aleksander Milwiw-Baron tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Para na początku utrzymywała swój związek w tajemnicy, jednak na początku marca autorka powieści erotycznych oraz muzyk Afromental potwierdzili, że są razem. Blanka i Alek w mediach społecznościowych okazywali sobie dużo czułości i dzielili wspólnym życiem z obserwatorami. Celebrytka pokazywała, jak gotuje dla ukochanego, relacjonowali swoje wspólne wakacje w Grecji i nie szczędzili sobie słodkich słów. Niestety po 8 miesiącach postanowili się rozstać. Żadne z nich nie ujawniło powodów tej decyzji. Blanka Lipińska po prawie 2 miesiącach zabrała głos w tej sprawie i wyznała, jakie relacje łączą ją z byłym partnerem.

Blanka Lipińska skomentowała swoje rozstanie z Baronem i wyznała, co ich łączy

Na początku października Blanka Lipińska potwierdziła plotki na temat rozstania z Baronem. Muzyk miał towarzyszyć jej w urlopie w Egipcie, niestety autorka powieści erotycznych poleciała na wakacje sama. Aleksander Milwiw-Baron nie skomentował zakończenia tego związku, natomiast Lipińska przesłała krótkie oświadczenie serwisowi Gala.pl. „Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie”, napisała w oficjalnym oświadczeniu. 

Blanka Lipińska wyznała, jakiego tuszu do rzęs używa. To kultowa maskara, która kochają internautki! >>>

Od tamtej pory Blanka Lipińska nie zabierała głosu w sprawie rozstania z Baronem, ale dzisiaj przerwała milczenie. Sprowokowała ją do tego Ewa Minge, która napisała na Stories niepochlebne słowa na temat byłego partnera pisarki i przyznała, że to, jak Aleksander traktuje swoje partnerki, musi bardzo boleć. Między autorką a projektantką doszło do publicznej (i jak się potem dowiedzieliśmy, również prywatnej) wymiany zdań. Blanka Lipińska postanowiła zakończyć ten temat i napisała kilka słów na Instagram Stories, publikując wiadomość, którą wysłała do Ewy Minge i przy okazji ujawniając, że wciąż ma bardzo dobry kontakt z Baronem. „To jest wszystko, co miała do powiedzenia pani Minge. A żeby ukrócić te spekulacje i teorie na temat mój i @alekbaron… skoro tak bardzo to niektórych interesuje. „Niestety” nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. (…) Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet… WIDUJEMY (…), przyznała Lipińska.