Borys Szyc należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z partnerką – Justyną Nagłowską, a także z dziećmi. Ostatnio jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce podzielił się fotografią 18-letniej córki, która w maju 2023 przystąpiła do egzaminu dojrzałości, a przy okazji życzył powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom i maturzystkom. Natomiast ten weekend spędza w Krakowie, gdzie razem z Sonią promują film, w którym razem zagrali.

Borys Szyc i Sonia Szyc zagrali razem w filmie

Wszystko wskazuje na to, że Sonia Szyc, czyli córka Borysa Szyca i Anny Barei, pójdzie w ślady znanego taty i również zostanie profesjonalną aktorką. Nastolatka zagrała w filmie „Miało cię nie być” w reżyserii Jakuba Michalczuka. To historia mierzącej się z pewnymi problemami 17-letniej Mańki, która dość nieoczekiwanie odnawia kontakt ze swoim ojcem. W tego z kolei wcielił się Borys Szyc. Premierę produkcji zaplanowano dopiero na wrzesień. Natomiast już teraz jest o niej głośno. A to m.in. dlatego, że jest prezentowana podczas 16. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA, która odbywa się od 28 kwietnia do 7 maja 2023 w Krakowie.

Borys Szyc i jego 18-letnia córka promują film, w którym razem zagrali

Borys Szyc i Sonia Szyc przyjechali do stolicy Małopolski, by promować wspólny projekt. Wzięli udział w jednym z paneli zorganizowanych w ramach wspomnianego festiwalu, a także zapozowali razem na ściance. Ich wspólne zdjęcia z prestiżowej imprezy branżowej od razu obiegły sieć. Nie sposób nie zwrócić uwagi na podobieństwo między córką i tatą. Wiele osób twierdzi, że Sonia Szyc to kopia Borysa Szyca. Też to widzicie? Scrollujcie dalej. W naszej galerii (na dole strony) znajdziecie kilka wspólnych fotografii gwiazdora i jego córki z festiwalu filmowego w Krakowie.