Jeszcze w lipcu tego roku mówiło się o tym, że Bradley Cooper ma nową dziewczynę. Niestety nie Irinę. Wyswatać miała go sama Anna Wintour z Humą Abedin związaną ze światem polityki. Chyba jednak ten związek nie przetrwał lub nie było nic na rzeczy. Bo teraz wszyscy żyją wspólnymi wakacjami Iriny i Bradleya oraz wieściami, że jedna z niegdyś ulubionych sławnych par planuje kolejne wspólne dziecko! Oto wszystko, co wiemy na ten temat!

Irina Shayk i Bradley Cooper – historia związku

Irina Shayk i Bradley Cooper byli razem od 2015 roku, kiedy to pojawili się razem na spektaklu na Broadwayu a potem paparazzi regularnie przyłapywali ich podczas randek – romantycznych kolacji czy spacerów. Dopiero po roku zadebiutowali na czerwonym dywanie i to Irina miała dążyć do tego, by ich związek był bardziej medialny, co niekoniecznie pasowało Cooperowi. To Irina jako pierwsza opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie. W 2016 roku okazało się, i to podczas pokazu Victoria's Secret, że Irina jest w ciąży. W 2017 roku na świat przyszła mała Lea. Niestety jej rodzice rozstali się już w 2019 roku. A rozstanie zbiegło się z premierą filmu „Narodziny gwiazdy”. Pojawiły się teorie, że to Lady Gaga jest przyczyną rozpadu związku aktora i modelki, co jednak miało nie być zgodne z prawdą. Od tego czasu na porządku dziennym są plotki i nadzieje, że rodzice małej Lei znowu się zeszli.

Irina Shayk i Bradley Cooper na wspólnych wakacjach

Kilka dni temu znowu zrobił się szum wokół możliwego powrotu Bradleya i Iriny do siebie. Wszystko za sprawą zdjęcia, które modelka opublikowała na swoim koncie na Instagramie. Wspólne zdjęcie Iriny Shayk i Bradleya Coopera zrobione podczas wakacji z córeczką, 5-letnią Leą de Seine, zrobiło swoje! W internecie zapanowało istne szaleństwo i wszyscy niemal jednogłośnie stwierdzili, że aktor i modelka znowu są RAZEM.

Irina Shayk i Bradley Cooper planują kolejne dziecko?!

Teraz media zza oceanu, a konkretnie źródło serwisu PageSix.com, donoszą, że Irina i Bradley nie tylko wrócili do siebie, ale też chcieliby mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko. Okazuje się, że wspólne wakacje sprawiły, że para znów poczuła TO COŚ. W dodatku modelka uważa, że ich córeczka powinna mieć rodzeństwo, jak twierdzi informator serwisu. A Bradley ma podzielać jej zdanie! W dodatku ani jej, ani jemu po rozstaniu nie wychodziły związki z innymi osobami, nikogo nie traktowali poważnie. Czy rozwiązaniem jest zatem powrót do siebie i powiększenie rodziny? Ponoć są zdania, że i tak mają już jedno dziecko razem i z tego powodu są niejako na siebie skazani...