To jedna z tych par, za którymi tęsknimy najbardziej. Choć od ich rozstania wcale nie minęło dużo czasu. Wręcz przeciwnie. Irina Shayk, która z Bradleyem Cooperem stanowiła udany związek przez ponad 4 lata, wyprowadziła się z ich wspólnego apartamentu w czerwcu ubiegłego roku. Para nie była w stanie pokonać kryzysu, spowodowanego domniemanym romansem Coopera z Lady Gagą, który miał wybuchnąć na planie filmu „Narodziny gwiazdy”. To zadecydowało o rozstaniu.
Bradley i Irina, pomimo, że nie byli w stanie żyć już dłużej razem, postanowili jednak pozostać w poprawnych stosunkach ze względu na dziecko – dwuletnią Leę De Seine Shayk Cooper. Sprawiedliwie podzielili się opieką, tak, by oboje mieli równie dobry kontakt z córką. Pochlebnie wypowiadali się także na swój temat w mediach. Teraz ich relacje jeszcze bardziej się ociepliły. 

Irina Shayk i Bradley Cooper w coraz lepszych stosunkach. Wrócą do siebie?

Skąd to wiemy? Kilka dni temu parę widziano razem na lunchu, który postanowili zjeść wspólnie ze swoją córeczką Leą nieopodal nowojorskiego studia fotograficznego Pier59 Studio, w przerwie sesji zdjęciowej, którą top modelka realizowała tam dla Victoria's Secret. I widać było, że w swoim towarzystwie czują się dobrze. Najwyraźniej złe emocje zdążyły już opaść. 

Wspólny lunch to kolejny dowód na to, że relacje między byłymi partnerami są coraz cieplejsze. Wcześniej Bradley i Irina zgodzili się już pozować razem do zdjęć – podczas jednej z imprez zorganizowanej po gali BAFTA 2020.  

A to jeszcze nie wszystko. Z myślą o małej Lei postanowili także zamieszkać blisko siebie, by jak najbardziej ułatwić wspólne kontakty. Czy jest szansa, by wrócili do siebie? Mamy nadzieję, że tak. I trzymamy kciuki! W końcu nie bez przyczyny mówi się, że stara miłość nie rdzewieje.