Zdjęcie Brada Pitta i Jennifer Aniston z tegorocznej gali Screen Actors Guild Awards, podczas której żywo dyskutowali (zapewne gratulując sobie nawzajem statuetek, które zdobyli), uśmiechając się do siebie i trzymając się za ręce, jest najpopularniejszą fotografią tego tygodnia. Brad i Jennifer byli małżeństwem w latach 2000-2005. Rozstali się, gdy aktor zakochał się w swojej partnerce z filmu, w którym grali. Chodzi oczywiście o produkcję „Mr. & Mrs. Smith” oraz aktorkę Angelinę Jolie. Brad i Angie stoczyli walkę w sądzie o opiekę nad dziećmi i finalnie rozwiodła się w zeszłym roku. Odkąd ogłosili rozstanie w 2016 roku i gdy Jennifer Aniston rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem, Justinem Theroux, prasa co kilka miesięcy rozpisuje się o tym, że Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie. Byli małżonkowie wciąż się przyjaźnią, zapraszają się na imprezy, a zdjęcia z afterparty z gali SAG 2020 to ich pierwsze wspólne i oficjalne fotografie od lat. Przyznajemy, że oglądając je, ciężko się wzruszyć. Widać na nich nie tyle, co chemię, ale dużą serdeczność, jaką mają wobec siebie Pitt i Aniston. Na fali nostalgii i wzruszenia przypominamy pary, za którymi tęsknimy. Gwiazdorskie pary, które kiedyś były razem – niektóre kilkanaście lat, niektóre kilka miesięcy – a wydawało się, że pozostaną razem na zawsze. Zajrzyjcie do naszej galerii powyżej.

Te pary nie są już razem

Podobna historia do tej Brada i Jennifer spotkała inną słynną aktorską parę, której drogi przecięły się na festiwalu filmowym w Wenecji w 2019 roku. Vincent Cassel i Monica Belucci pozowali razem na ściance w towarzystwie reżysera Gaspara Noé. Byli małżonkowie zagrali w 2002 roku główne role w kontrowersyjnym filmie „Nieodwracalne”, ukazującego w naturalistyczny sposób gwałt analny i morderstwo. Aktorska para rozwiodła się w 2013 roku po 14 latach małżeństwa. Monica i Vincent mają razem 2 córki: Devę i Léonie.

Kolejną parą, za którą tęsknimy to prezenterka telewizyjna, it-girl, a od niedawna nawet projektantka Alexa Chung i lider zespołu Arctic Monkeys, Alex Turner. Chociaż oglądając stare zdjęcia stwierdzamy, że bardziej wyglądali jak rodzeństwo niż chłopak z dziewczyną, pasowali do siebie idealnie. Obydwoje byli nonszalanccy, a ich grunge'owy styl dodawał im tajemniczości. Byli razem kilka lat, rozstali w 2011 roku. Trzymali swój związek z dala od świateł reflektorów, nie wypowiadając się na prywatne sprawy.

Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Znamy powód >>>

Inne popularne pary, które rozstały się nie tak dawno, a o których myśleliśmy, że będą ze sobą na zawsze, to m.in. Channing Tatum i Jenna Dewan, Vanessa Hudgens i Austin Buttler, Kylie Jenner i Travis Scott, Miley Cyrus i Liam Hemsworth, Bradley Cooper i Irina Shayk oraz wiele więcej. Zajrzyjcie do naszej galerii powyżej i przenieście się w czasie!