Niewiele ponad rok temu cały świat obiegła informacja, według których Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się. Jak podał serwis Entertainment Tonight, to modelka postanowiła zakończyć małżeństwo z popularnym aktorem. Powód? Irina Shayk i Bradley Cooper podobno mieli różne priorytety. Ich rozstaniem żył cały świat. Natomiast od tamtej pory każde spotkanie ex-małżonków jest dokładnie relacjonowane zarówno przez mediów, jak i fanów pod kątem ewentualnego – nowego związku.

Reżysera, a zarazem gwiazdę filmu Narodziny gwiazdy, łączono m.in. z Katie Holmes – jego koleżanką po fachu, a przy okazji sąsiadką. I chociaż wiele osób uważa, że tworzyliby piękną parę, plotki na temat ich relacji szybko ucichły. Niedawno Bradley Cooper widziany był natomiast w towarzystwie Jennifer Garner i swojej córeczki Lei De Seine Shayk Cooper na plaży w Malibu. Zdjęcia wykonane przez paparazzi okazały się idealnym pretekstem do kolejnych plotek. Czy między gwiazdami serialu Alias rzeczywiście jest coś więcej? Wiemy!

Bradley Cooper i Jennifer Garner są razem?

Jakiś czas temu serwis plotkarski TMZ opublikował wspólne zdjęcia Jennifer Garner, Bradleya Coopera i Lei De Seine Shayk Cooper – córeczki aktora, owoc związku aktora z Iriną Shayk. Fotografie z plaży w Malibu wywołały lawinę spekulacji na temat ewentualnego uczucia, które pojawiło się między nimi. Ewidentnie świetnie się razem bawili, wyglądali na bardzo szczęśliwych. Poza tym Bradley Cooper nie jest oficjalnie „zajęty”, natomiast Jennifer Garner rozstała się ostatnio z Johnem Millerem. Zagraniczna prasa rozpisuje się o tym, że wspólne wyjście na plażę miało być ujawnieniem się Bradleya i Jennifer jako pary. 

Jennifer Garner i Bradley Cooper poznali się w 2002 roku na planie głośnego serialu Alias. Pracując przy tej produkcji, zaprzyjaźnili się ze sobą. Od tamtej pory wielokrotnie spędzali razem czas wolny, wychodzili razem na miasto (niekiedy także w towarzystwie swoich ówczesnych partnerek i partnerów). Dlatego ich wspólne wyjście na plażę może być kolejnym przyjacielskim spotkaniem, chociaż amerykańskie media twierdzą inaczej. Według tajemniczego źródła magazynu Star między Bradleyem a Jennifer zawsze była chemia, ale nie robili z tym nic więcej, ponieważ byli w związkach. Teraz, gdy obydwoje są wolni, pozwolili swojemu uczuciu rozkwitnąć. Podobno aktor pochwalił się nowym związkiem swoim przyjaciołom, m.in. Leonardo DiCaprio. Co więcej, o związku Bradleya i Jennifer wie również Ben Affleck, który cieszy się szczęściem swojej byłej żony i kolegi. 

Pary, za którymi tęsknimy - Jennifer Aniston i Brad Pitt, Kate Moss i Johnny Depp oraz wiele więcej >>>