Brenda Song i Macaulay Culkin bardzo dbają o swoją prywatność. Niezwykle rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, poza tym raczej nie wypowiadają się publicznie na tematy związane z ich związkiem. Ostatnio znowu zrobiło się o nich głośno. Według zagranicznych mediów, Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się

W ubiegłą środę zagraniczne portale podały, że Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się. Powodem do plotek okazały się najnowsze zdjęcia gwiazdy takich produkcji jak „Nie ma to jak statek”, „Sekretna obsesja” czy „Dollface”, na których widać spektakularny pierścionek z brylantem. Paparazzi „przyłapali” ją w Beverly Hills w Kalifornii. 

Chwilę później serwis „People” potwierdził, że Macaulay Culkin poprosił Brendę Song, by została jego żoną. Jak przyznał informator portalu, główni zainteresowani całą sprawą są razem bardzo szczęśliwi. Uwielbiają spędzać razem czas (szczególnie odkąd zostali rodzicami) i są podekscytowani wizją wspólnej przyszłości. Podobno zaręczyny były dla nich czymś naturalnym – kolejnym krokiem w łączącej ich relacji. 

Zaręczyny są dla nich naturalnym kolejnym krokiem. Są podekscytowani wspólną przyszłością – stwierdził informator „People”. 

Warto jednak podkreślić, że Brenda Song i Macaulay Culkin nie skomentowali jeszcze medialnych doniesień.

Brenda Song i Macaulay Culkin – historia związku

Brenda Song i Macaulay Culkin poznali się w 2017 roku na planie filmu „Changeland”. Są razem od około czterech lat. Natomiast w kwietniu 2021 roku zostali rodzicami po raz pierwszy. Brenda Song urodziła chłopca, Razem z Macaulayem Culkinem wybrali dla niego imię Dakota. Nie bez przyczyny. Jak się okazało, gwiazdy chciały w ten sposób uczcić pamięć Dakoty Culkin – siostry odtwórcy roli Kevina McCallistera, która w 2008 roku zmarła po tym, jak została potrącona przez samochód. Według najnowszych informacji, Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się dziewięć miesięcy po narodzinach dziecka.