Czy to początek końca miłości 41-letniej Britney Spears i 13 lat młodszego Sama Asghariego? Takie pytanie zadają sobie fanki i fani artystki. Powód? Po kilku miesiącach od bajkowej ceremonii slubnej latem 2022 roku gołym okiem widoczne są oznaki przynajmniej kryzysu w związku tej dwójki. Oboje ostatnio widywani są bez obrączek. Jakby tego było mało wokalistka wybrała się na wakacje. I to nie ze swoimi mężem. Co będzie dalej?

Britney Spears na wakacjach bez męża i obrączki na palcu

Od jakiegoś czasu w mediach, ale i wśród fanek Britney Spears krążą pogłoski o tym, że jej małżeństwo przechodzi kryzys a ona sama jest nieszczęśliwa. Britney początkowo starała się dementować te doniesienia. Teraz jednak okazuje się, że poleciała na wakacje bez męża, świetnie się tam bawi i w dodatku publikuje zdjęcia czy wideo na Instagramie, gdzie wyraźnie widać, że nie nosi już obrączki. Bez złotego krążka na palcu ostatnio widywany jest także Sam Asghari.

Jakby tego było mało, doniesienia o tym, że Britney i Samowi się nie układa, podsyca fakt, że artystka na wakacje wybrała się z innym mężczyzną u boku, z którym w dodatku ochoczo pozuje do zdjęć. Okazuje się jednak, że zdecydowała się ona na towarzystwo swojego wieloletniego przyjaciela i managera – Cade'a Hudsona. To właśnie z nim artystka bawi się w Meksyku, starając się zapomnieć o małżeńskich problemach – jak sugerują tytułu artykułów ukazujących się w amerykańskich mediach.

Niestety obserwatorki i obserwatorzy Britney nie cieszą się, że teoretycznie dobrze bawi się na wakacjach. Raczej zauważają, że ucieka ona od problemów. Martwią się jej stanem zdrowia, jak również jej relacjami. Choć życzą jej szczęścia, to wiele z nich od początku nie kryło swoich podejrzeń co do szczerości uczuć Sama, który pojawił się u jej boku w 2016 roku a finalnie został jej mężem. 

Britney Spears i Sam Asghari – historia związku

Po rozstaniu z ojcem swoich dwóch synów, Kevinem Federlinem w 2007 roku, Britney Spears była w kilku relacjach, jednak to dopiero Sam Asghari – model i trener osobisty o irańskich korzeniach – zdołał zagrzać miejsce w jej sercu na dłużej. A jak się poznali? Połączyła ich praca. Serca obojga szybciej zabiły na planie teledysku do piosenki „Slumber Party”. Choć nikt nie dawał im szans, ich miłość kwitła. Sam miał wspierać księżniczkę popu w jej walce o uwolnienie się spod kurateli ojca. Zaś 13 września 2021 roku Sam poprosił ją o rękę. W międzyczasie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, niestety niedługo potem gwiazda poroniła. W lipcu 2022 roku wzięli bajkowy ślub. Czy bajka dobiega końca?