Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to obecnie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Serwisy plotkarskie zza oceanu regularnie piszą o ich życiu prywatnym. W ubiegłym roku informowały o rzekomym konflikcie pomiędzy Victorią Beckham i Davidem Beckhamem a żoną ich najstarszego syna. Niedawno powrócił również temat ślubu, który dla organizatorek okazał się prawdziwym koszmarem. Ojciec celebrytki pozwał wedding plannerki, ponieważ – jak wynika z liczącego 188 stron dokumentu – wykazały się brakiem profesjonalizmu. Nicole Braghin i Arianna Grijalba odpowiedziały. Przygotowały własny pozew, w którym dokładnie opisały zachowanie panny młodej oraz jej ojca. Co ciekawe, Brooklyn Beckham także wrócił ostatnio do okresu przygotowań do ceremonii. Ujawnił, jaką radę otrzymał od swojego ojca przed ślubem z Nicolą Peltz. Słowa Davida Beckhama chwytają za serce.  

Brooklyn Beckham otrzymał ważną radę od Davida Beckhama przed ślubem z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham ujawnił w rozmowie z serwisem „Popsugar”, że przed ślubem z Nicolą Peltz jego ojciec dał mu ważną radę dotyczącą miłości i małżeństwa. David Beckham powiedział, że cała rodzina kocha jego przyszłą żonę i że wszyscy się z nią dogadują. Co więcej, polecił mu, żeby traktował swoją ukochaną jak królową i dbał o to, aby czuła się szczęśliwa.  

Zanim wziąłem ślub, on po prostu mówił: „Słuchaj, znalazłeś osobę, z którą chcesz być. Kochamy ją i wszyscy się dogadujemy. Jest taką uroczą osobą” – wspominał Brooklyn Beckham podczas wywiadu. – „Bądź miły. Traktuj ją jak najlepiej. Traktuj ją jak królową, a wszystko się ułoży” – powtarzał słowa swojego ojca. 

Brooklyn Beckham dowiedział się wiele o miłości, obserwując Victorię Beckham i Davida Beckhama, którzy od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Nic więc dziwnego, że celebryta (i aspirujący kucharz) wziął sobie do serca radę, którą na chwilę przed ślubem z Nicolą Peltz dał mu znany na całym świecie ojciec. Najstarszy syn Beckhamów nie ukrywa, że bardzo się stara, żeby zadowolić swoją ukochaną. 

Staram się ją uszczęśliwić. Robię wszystko, aby była szczęśliwa. Taką radę dał mi tata – przyznał Brooklyn Beckham. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – historia związku

Przypomnijmy, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz poznali się około sześć lat temu podczas Coachelli, ale oboje byli wtedy w związkach z innymi osobami. Zaczęli się spotykać „dopiero” w 2019 roku. Właściwie od początku pokazywali swój związek w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Poza tym chętnie pojawiali się na wydarzeniach branżowych. I nadal to robią. Latem 2020 roku Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się, a niespełna dwa lata później wzięli ślub w luksusowej posiadłości należącej do ojca panny młodej. Celebryci wyglądają na bardzo szczęśliwych. Nie ukrywają, że ich związek opiera się na przyjaźni.