Okres okołoświąteczny to czas na spotkania z rodziną i bliskimi. I to właśnie wydarzyło się u Bruce’a Willisa. Aktor wraz z żoną i dziećmi spotkał się z Demi Moore, jego eksżoną, i ich wspólnymi córkami. Zobaczcie nowe, świąteczne zdjęcie tej patchworkowej rodziny.

Bruce Willis z byłą i obecną żona na jednym zdjęciu

Demi Moore spotkała się z Brucem Willisem i jego żoną Emmą Heming. Udokumentowała to na swoim Instagramie, gdzie wrzuciła rodzinny post.

Jesteśmy RODZINĄ!! – napisała gwiazda „Uwierz w ducha”. Fotografia przedstawia byłe małżeństwo oraz ich trzy dorosłe córki - Rumer, Scout i Tullulah. Ale to nie wszyscy obecni na zdjęciu. Na tle choinki i świątecznie udekorowanych schodów stoją również obecna żona Willisa i ich dwójka dzieci. Również są to córeczki, jednak dużo młodsze. Mabel ma 10 lat, a Evelyn – 8. Wszyscy są uśmiechnięci.

Jako że Demi wstawiła karuzelę zdjęć, to możemy zobaczyć jeszcze parę momentów z tego spotkania. Aktorka uchwyciła uroczy kadr, na którym 67-latek trzyma dłoń swojej ukochanej, gdy siedzą przy stole. Udostępniła również zdjęcie z córką, która przytula się do swojego taty.

W komentarzach posypały się serduszka, a Emma napisała: Co za świetny wieczór, dodając emotikonki serca i zakochanej buźki.

Tallulah także podzieliła się zdjęciem ze swoimi rodzicami, pisząc przy okazji, że bardzo ich kocha.

 

Bruce Willis i Demi Moore – związek

Para wzięła ślub w 1987 roku i tworzyła później jeden z najgorętszych hollywoodzkich związków lat 90. Małżeństwo ma razem trzy córki (zobaczcie więcej ich zdjęć w naszej galerii) – 34-letnią Rumer, 31-letnią Scout i 28-letnią Tullulah. Jak to w gwiazdorskich związkach i w tym nie brakowało sensacji. Plotkowano o romansach i zdradach Bruce’a. W końcu jesienią 2000 roku para rozwiodła się. Nie oznaczało to jednak końca ich relacji, którą utrzymywali ze względu na dzieci. I jak możemy zobaczyć trwa ona do dziś i ma się bardzo dobrze.

Zobacz także:

W 2009 roku aktor „Szklanej pułapki” wziął ślub z brytyjską modelką Emmą Heming. Z nią ma dwójkę dzieci - wspomniane już córki Mabel i Evelyn. Emma również nie ma problemu z niekonwencjonalnym stylem ich rodziny, co potwierdziła swoim uśmiechem na wspólnych zdjęciach z Demi. Całej ósemce życzymy jak najlepiej!