Brzydula pojawiła się w polskiej telewizji w 2008 roku. Historia ekonomistki Uli Cieplak, która rozpoczyna pracę w domu mody Febo & Dobrzański, a następnie pnie się po szczeblach kariery i udowadnia, że wygląd to nie wszystko, podbiła serca widzów TVN. Ostatni odcinek pierwszego sezonu został wyemitowany 22 grudnia 2009 roku. Od tamtej pory fani Brzyduli domagali się kontynuacji. Co więcej, mimo upływu lat wierzyli, że kolejny sezon serialu naprawdę powstanie. W końcu ich prośby zostały wysłuchane! Około dwa lata temu odtwórczyni roli głównej Julia Kamińska przyznała, że Brzydula powróci do telewizji. Za nami pierwsze odcinki drugiego sezonu produkcji. Brzydula 2 zapowiadała się świetnie – fani nie mogli doczekać się premiery. Jak się jednak okazało po emisji pierwszych odcinków serialu, nie wszyscy widzowie są zachwyceni. W mediach społecznościowych krytykują m.in. fabułę i grę aktorską.

Brzydula 2 – widzowie krytykują nowy sezon serialu!

Przypomnijmy, że w ubiegły poniedziałek Brzydula 2 zadebiutowała na antenie telewizyjnej Siódemki. Co więcej, kilka odcinków trafiło już na platformę streamingową Player. Niestety mimo tego, że serial świetnie się zapowiadał (zwiastun drugiego sezonu oraz zdjęcia z planu zrobiły absolutną furorę w sieci) niektórzy widzowie są bardzo rozczarowani. Co im się nie podoba?

Widzom serialu Brzydula 2 nie podoba się m.in. to, że główna bohaterka w ogóle nie przypomina rozważnej i świetnie zorganizowanej Uli sprzed lat. Mają nadzieję, że zmieni się to, gdy wróci do pracy w Febo & Dobrzański. Poza tym wiele osób uważa, że dialogi są dość sztuczne, a wręcz wymuszone, natomiast odcinki serialu są za krótkie. Trwają około 22 minuty, co znaczy, że są o kilka minut krótsze od tych emitowanych przed dekadą.

Oczywiście w mediach społecznościowych pojawiają się także pozytywne komentarze. Fanom podoba się m.in. Adam Turek, czyli postać grana przez Łukasza Simlata. Ich zdaniem bohater jest równie niezdarny, a tym samym zabawny i uroczy, co w pierwszym sezonie serialu.

Warto jednak pamiętać, że widzowie TVN 7 mogli obejrzeć dopiero dwa odcinki Brzyduli 2, natomiast subskrybenci platformy streamingowej Player niewiele więcej, bo pięć. Cała seria ma liczyć natomiast 180 epizodów, o czym Julia Kamińska i Filip Bobek poinformowali w rozmowie z prowadzącymi Dzień dobry TVN. To znaczy, że jeszcze wiele może się zmienić. Być może twórcom serialu uda się pozytywnie zaskoczyć fanów, którzy jak dotąd nie są zachwyceni. Trzymamy za to mocno kciuki.

„Brzydula” – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu? Zobaczcie ich archiwalne i aktualne zdjęcia >>>