Nareszcie! Brzydula powróciła. Pierwszy odcinek nowej części kultowego serialu zostanie wyemitowany już dziś (5 października) w telewizyjnej Siódemce, natomiast od piątku drugi sezon (a właściwie jego część) dostępna jest na platformie streamingowej Player, o czym na pewno doskonale wiedzą prawdziwi fani Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego. Na kontynuację Brzyduli musieliśmy czekać aż dziesięć lat. Przez ten czas gwiazdy serialu bardzo się zmieniły. Jak wyglądają teraz i czym zajmowali się przez ostatnie lata? Sprawdźcie.

Brzydula – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu?

W związku z premierą drugiego sezonu Brzyduli sprawdziłyśmy, jak zmienili się aktorzy, którzy wcielali się w role Uli Cieplak, Marka Dobrzańskiego, Violetty Kubasińskiej, Pshemko, Jaśka i nie tylko. Niektórzy regularnie pojawiają się w rodzimych produkcjach, o innych natomiast słuch zaginął.

Julia Kamińska, która wciela się w rolę tytułowej Brzyduli, w życiu prywatnym nie przypomina swojej bohaterki. W przeciwieństwie do Uli Cieplak nie nosi okularów i aparatu na zębach. Przypomnijmy, że pod koniec pierwszego sezonu serialu Ula została prezeską firmy FD Febo&Dobrzasńki i przeszła spektakularną metamorfozę. I chociaż Julia Kamińska nie zmieniła się za bardzo przez ostatnie lata, w nowych odcinkach produkcji zobaczymy ją w pełnej charakteryzacji, a to za sprawą zmian, jakie zaszły w życiu jej bohaterki. Będzie nie do poznania!

Małgorzata Socha, czyli odtwórczyni roli Violetty Kubasińskiej w Brzyduli, od lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Aktorka regularnie pojawia się w rodzimych produkcjach – od kilku lat możemy oglądać ją m.in. w serialu Przyjaciółki. W związku z tym fani widzieli, jak zmieniała się przez ostatnie lata. Nie ma jednak wątpliwości, że podobnie jak w przypadku Julii Kamińskiej, Małgorzata Socha zupełnie nie przypomina Violetty. Chodzi tu przede wszystkim o kwestie związane z modą. Małgorzata Socha uchodzi bowiem za ikonę stylu, z kolei niektóre stylizacje Violetty Kubasińskiej przyprawiały o zawrót głowy.

Niewiele zmienili się także Maja Hirsch, czyli odtwórczyni roli Pauliny Febo, Filip Bobek, który z powodzeniem wcielał się postać Marka Dobrzańskiego, Łukasz Garlicki (Sebastian Olszański) oraz Mariusz Zaniewski – serialowy Alex Febo, bezwzględny dyrektor finansowy w firmie Febo&Dobrzański. Mimo to chętnie zobaczymy ich w kontynuacji Brzyduli.

Są jednak tacy aktorzy, którzy są wręcz nie do poznania. Do tego grona należy m.in. Wacław Warchoł. Pamiętacie serialowego Jaśka? Aktor, który wcielał się w młodszego brata Uli Cieplak, bardzo się zmienił – w pewnym momencie przefarbował nawet włosy na blond. Jego aktualne zdjęcia można zobaczyć m.in. na Instagramie (a także w naszej galerii). Z kolei Jacek Braciak wrócił do swojego naturalnego koloru włosów i zdecydował się na zarost, przez co zupełnie nie przypomina awangardowego projektanta – Pshemko.

Niestety w lipcu dowiedzieliśmy się, że Jacek Braciak nie wystąpi w nowym sezonie Brzyduli, a to ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Kto w takim razie zajmie się projektowaniem nowych kolekcji dla Febo&Dobrzański? Sławo i Miro, czyli równie barwny co Pshemko duet projektantów. W rolach kreatorów mody zobaczymy Rafała Mohra i Piotra Roguckiego.

Zobacz także:

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć archiwalne i aktualne zdjęcia gwiazd pierwszego sezonu serialu Brzydula, a także z planu kontynuacji. Wśród nich fotografie Julii Kamińskiej, Filipa Bobka, Małgorzaty Sochy i Jacka Braciaka. Kto waszym zdaniem zmienił się najbardziej przez ostatnie lata?

Brzydula 2 – gdzie oglądać?

Serial Brzydula emitowany będzie od poniedziałku do piątku w telewizyjnej Siódemce o godz. 20:00. Natomiast w soboty i niedziele widzowie będą mogli obejrzeć powtórki z całego tygodnia. Co więcej, nowy sezon Brzyduli będzie udostępniany w partiach na platformie streamingowej Player. Od 2 października 2020 roku dostępną są tam pierwsze odcinki produkcji. Miłego seansu!

„BrzydUla” 2 – mamy pierwszy zwiastun serialu! I jeszcze bardziej nie możemy się doczekać, aż trafi na antenę >>>