2 dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że popularny program „Z kamerą wśród Kardashianów” znika z anteny po 14 latach. Informację podała jako pierwsza Kim Kardashian, która napisała wzruszające oświadczenie. – Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z „Z kamerą u Kardashianów”. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez „Z kamerą u Kardashianów” nie byłabym dziś tym, kim jestem. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez fantastyczne 14 lat – dodała 39-latka, która dzięki reality show zyskała światową sławę. Z resztą nie tylko ona, ale cały klan Kardashian-Jenner zdobył ogromną popularność, stając się rozpoznawalną rodziną. W mediach społecznościowych pojawiło się również oficjalne oświadczenie wszystkich członków klanu, które udostępniła na swoim profilu m.in. Khloé Kardashian. Fani dopatrzyli się jednak pewnego szczegółu – oświadczenie podpisali Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Rob, Kendall, Kylie oraz Scott – zabrakło podpisu Caitlyn Jenner.

Kylie Jenner ma nowego chłopaka! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie >>>

Caitlyn Jenner nie wiedziała o tym, że to koniec „Z kamerą wśród Kardashianów”

Caitlyn Jenner nie tylko jako jedyna nie złożyła podpisu na oświadczeniu rodziny Kardashian-Jenner, ale również nie skomentowała zakończenia programu „Z kamerą wśród Kardashianów”. Wczoraj 70-latka przerwała jednak milczenie i udzieliła wywiadu australijskiemu „The Morning Show”. Wyjaśniła, że nikt do niej nie zadzwonił, a o wszystkim dowiedziała się z mediów. Dodała również, że nie jest zaskoczona. – Mamy ponad 500 odcinków na przestrzeni 14 lat – powiedziała celebrytka, dodając, że na początku rodzina była zakontraktowana na 6 odcinków. Producentom tak się jednak spodobało, że zamówili kolejne 12 epizodów, a potem następne.

Miliony widzów na całym świecie śledziły od 2004 roku losy Kardashianów, którzy dzielili się z widzami bardzo intymnymi momentami – takimi jak np. zmiana płc Caitlyn Jenner – jednak po 14 latach na antenie rodzina postanowiła zrezygnować z autorskiego reality show. Pojawiły się spekulacje o tym, dlaczego klan Kardashian-Jenner postanowił zerwać umowę z telewizją E!. Według niektórych zagranicznych mediów kontrowersyjna (ale i bardzo przedsiębiorcza) rodzina poprosiła o wysokie podwyżki za udział w programie, jednak producenci odrzucili ich prośbę. W konsekwencji celebryci zrezygnowali z programu „Z kamerą wśród Kardashianów”. Ostatni sezon pojawi się na antenie E! na początki 2021 roku. Na szczęście pierwsze 4. sezony możecie obejrzeć na platformie Netflix!