Camila Cabello i Shawn Mendes zaczęli spotykać się w 2018 roku, kiedy światło dzienne ujrzał ich wspólny utwór Señorita. Piosenka stała się hitem, a złośliwi twierdzili, że spekulacje o związku artystów są na pokaz i mają zadanie nagłośnić ich współpracę. Szybko okazało się, że Camila i Shawn zakochali się w sobie i stali się nierozłączni. Ich fani mieli mieszane uczucia co do ich związku, ponieważ para bardzo epatowała tym, co ich łączy. W sieci nie brakowało negatywnych komentarzy na ich temat, jednak młodzi artyści nie przejmowali się niepochlebnymi opiniami. W sierpniu 2018 roku Camila Cabello oficjalnie potwierdziła związek z Shawnem Mendesem, publikując ich wspólne zdjęcie sprzed lat i składając mu urocze życzenia z okazji urodzin. Wokalista wyprawił wtedy huczne 21. urodziny, na których nie zabrakło oczywiście jego dziewczyny. Kilka miesięcy temu pojawiły się jednak pogłoski o tym, że Camila i Shawn postanowili zrobić sobie przerwę w związku. 

Shawn Mendes znów do wzięcia? Muzyk i Camila Cabello postanowili zrobić sobie przerwę >>>

Camila Cabello i Shawn Mendes – artystka potwierdziła, że wciąż są razem! 

Pierwsze spekulacje o zakończeniu związku Camili Cabello i Shawna Mendesa pojawiły się w 2019 roku, kiedy z instagramowego konta artysty zniknęło dość kluczowe wideo z jego dziewczyną. Camila i Shawn nagrali krótki filmik w odpowiedzi na hejt, jaki na nich spadł – ludzie komentowali wówczas to, w jaki sposób para się całuje. Postanowili więc pokazać wszystkim, że mają do tego dystans, a opinia innych osób ich nie interesuje. Jednak oprócz tej jednej wskazówki w związku popularnej pary nie działo się nic niepokojącego. Aż do sierpnia tego roku, kiedy postanowili zrobić sobie przerwę. Według doniesień zagranicznych mediów, Camila i Shawn spędzili ze sobą kwarantannę i mimo tego, że wciąż byli zakochani i uważali siebie za najlepszych przyjaciół, postanowili odpocząć od siebie na jakiś czas. Wiele osób uważało, że to początek końca ich związku. 

Artyści od początku pozostają dość powściągliwi, jeśli chodzi o publikowanie wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, 23-latka wrzuciła post na Instagram, który nie pozostawia wątpliwości. Camila Cabello i Shawn Mendes wciąż są razem! Piosenkarka opublikowała klip do nowej piosenki swojego chłopaka „Wonder”. „Światu zawsze przyda się odrobina magii, piękna i cudu, a w szczególności teraz. @shawnmendes co za wspaniały prezent dla świata – stworzyłeś ten album z najczystszymi intencjami. Kochanie, jestem bardzo dumna z osoby, którą jesteś i nie mogę doczekać się, aż ludzie zobaczą i usłyszą Twoje serce, napisała Camila na Instagramie, nie pozostawiając tym samym wątpliwości, że ich uczucie wciąż jest aktualne! Zobaczcie uroczy wpis w galerii powyżej.