Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się? Na pewno postanowili zrobić sobie przerwę i trochę od siebie odpocząć

W ubiegłoroczne wakacje mówiło się tylko o nich. Po pierwsze, dlatego, że ich wspólny kawałek Señorita rozpalał nas do czerwoności na wszystkich imprezach. Po drugie, okazało się, że jego wykonawców łączy coś więcej niż tylko wspólny utwór – choć początkowo krążyły plotki, że to tylko chwyt marketingowy. Dokładnie rok temu, bo w drugiej połowie sierpnia 2019 roku, Shawn Medes potwierdził jednak, że jest w związku z Camilą Cabello, a przez kolejne miesiące w sieci, w tym na Instagramie muzyka, regularnie pojawiały się zdjęcia pary, na których zakochani nie szczędzili sobie czułości. Uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par! Aż do teraz. Jak podają zagraniczne media, Shawn Mendes i Camila Cabello postanowili zrobić sobie przerwę i trochę od siebie odpocząć.

Shawn Mendes i Camila Cabello – Kryzys w związku czy rozstanie?

Według magazynu „In Touch”, Shawn Mendes i Camilla Cabello, którzy przez ostatnie miesiące byli praktycznie nierozłączni (para spędziła razem kwarantannę), są już trochę zmęczeni swoim towarzystwem. I choć – jak zapewnia osoba z otoczenia pary – „wciąż są zakochani i uważają się za najlepszych przyjaciół”, potrzebują rozłąki. 

„Nic tak naprawdę nie poszło między nimi źle, po prostu zdali sobie sprawę, że potrzebują spędzić trochę czasu oddzielnie. Nadal rozmawiają (...)” – dowiadujemy się. A także tego, że oboje pracują teraz nad nowymi solowymi albumami i potrzebują czasu, by właśnie na nich skoncentrować się w pełni. „Potrzebują trochę swobody, by móc się rozwijać” – czytamy. Jaki będzie finał? Czas pokaże.

Dodamy tylko, że to kolejny raz, kiedy pojawiają się spekulacje o rozstaniu pary. Po raz pierwszy o tym, że Shawn Mendes i Camilla Cabello się rozstali, mówiło się już w październiku ubiegłego roku (czyli zaledwie dwa miesiące po tym, jak ogłosili, że są razem). Dlaczego? Z Instagrama muzyka zniknął wówczas film, przedstawiający ich namiętny pocałunek po jednym z koncertów. Szybko jednak okazało się, że para spotkała się wówczas z masą nieprzychylnych komentarzy, wspólnie zadecydowali więc, by usunąć kontrowersyjny post. Czy w najświeższych plotkach o rozstaniu jest więcej prawdy?