Shawn Mendes Camila Cabello przez kilka lat tworzyli najbardziej zgrany duet w amerykańskim show-biznesie. Początkowo jako bliscy przyjaciele, później jako para – oboje pochwalić się mogli niemałym talentem, prężnie rozwijającą się karierą muzyczną, charyzmą i kilkoma statuetkami. Ich związek doczekał się nawet własnej nazwy: „Shawnmila”. Szaleńczo w sobie zakochani artyści manifestowali swoją miłość nie tylko na scenie, podczas gorących występów z wakacyjnym hitem „Señorita”. Kubańsko-meksykańska wokalistka i kanadyjski piosenkarz nie szczędzili sobie czułych słów w licznych wywiadach oraz w uroczych postach na Instagramie. 

Sielankowy wizerunek zakończył się w listopadzie 2021 roku, gdy Shawn Mendes i Camila Cabello ogłosili rozstanie. Oboje zamieścili oficjalne oświadczenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Cześć kochani, postanowiliśmy zakończyć naszą romantyczną relację, ale miłość do siebie nawzajem jest silniejsza niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Dziękujemy wam za wsparcie i idziemy naprzód. Camila i Shawn.

Shawn Mendes i Camila Cabello razem na Coachelli. Artystka potwierdza, że znów są razem

Po rozstaniu Shawn łączony był z 50-letnią fizjoterapeutką gwiazd, Jocelyne Mirandą, jednak artysta nigdy nie potwierdził plotek o romansie. Camila spotykała się natomiast z Austinem Kevitchem, twórcą popularnej aplikacji randkowej, z którym ostatecznie rozstała się po zaledwie ośmiu miesiącach. Wszystko wskazywało więc na to, że zarówno Mendes, jak i Camila są obecnie singlami. Czy aby na pewno? 

W Stanach Zjednoczonych w najlepsze trwa aktualnie najpopularniejszy festiwal muzyczny o nazwie Coachella. Koncerty, które zrzeszają tysiące fanów oraz fanek różnych gatunków muzyki (m.in.: rocka, indie, hip-hopu oraz elektronicznej muzyki tanecznej) od lat przyciągają również największe gwiazdy. Na kalifornijskiej pustyni w tym roku nie zabrakło także Shawna Mendesa. Kanadyjski muzyk nie imprezuje jednak solo. Fani i fanki informują na Twitterze, że autor utworu „Treat You Better” bawi się w towarzystwie swojej byłej dziewczyny, Camili Cabello. Bawi to mało powiedziane. W sieci krążą już nagrania, na których wyraźnie widać całujących się eks. A może już nie eks?

 Na to pytanie odpowiedziała sama zaineresowana. Camila zapytana została przez jednego z dziennikarzy czy ona i Shawn znów są razem, na co odpowiedziała entuzjastycznym: Tak! Nagranie uchwycone przez użytkowników Twittera zamieszczamy poniżej.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem możemy spodziewać się kolejnego wakacyjnego hitu na miarę „Señority”. 

 

Zobacz także: