Cardi B z impetem wkroczyła na międzynarodową scenę latem 2017 roku. Jej pierwszy megahit „Bodak Yellow” w ekspresowym tempie podbił listy przebojów na całym świecie, a później było już tylko lepiej. Media i fani okrzyknęli ją nową królową żeńskiego rapu, co szczególnie mocno dało się we znaki Nicki Minaj. Świeżo upieczona gwiazda muzyki szalała bowiem nie tylko na scenie, ale także poza nią. W pewnym momencie atmosfera między paniami zrobiła się tak napięta, że doszło między nimi do publicznej awantury z latającymi butami w tle. Artystkę miały rzekomo rozwścieczyć insynuacje, jakoby nie potrafiła się odpowiednio zajmować swoją nowo narodzoną córeczką Kulture.

Cardi B – raperka, żona, matka

Złośliwe komentarze na temat rodzicielstwa to cena, którą Cardi B płaci za życie na świeczniku do dziś. Wygląda jednak na to, że nie przejmuje się już krytyką tak bardzo jak kiedyś. Zwolniła nieco obroty i bardziej niż na karierze skupia się ostatnio na osobistym szczęściu i życiu rodzinnym. Przypomnijmy, że po burzliwej serii rozstań i powrotów raperka jest dziś w szczęśliwym związku z kolegą z branży, Offsetem. 4 września 2021 roku małżeństwo powitało na świecie swojego drugie wspólne dziecko.

Cardi B i Offset pokazali syna i zdradzili jego imię

Choć od narodzin młodszego brata Kulture minęło już prawie osiem miesięcy, sławni rodzice dopiero teraz zdecydowali się w pełnej krasie zaprezentować światu swoją drugą wspólną pociechę. Pierwsze zdjęcia chłopca to jednak nie wszystko. Fani i fanki Cardi B i Offseta w końcu poznali także jego imię.

Wave Set Cephus - czytamy pod zdjęciem syna raperskiej pary na instagramowym profilu członka trio Migos.

Zdjęcia małego, ale już bardzo stylowego Wave'a Seta znajdziecie w naszej galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.