Cardi B i Offset zaczęli spotykać się kilka lat temu. Członek grupy Migos poprosił swoją ukochaną za rękę w 2017 roku. Jak się okazuje, pierścionek zaręczynowy kosztował aż 19 tysięcy dolarów. Niewiele ponad rok później dowiedzieliśmy się, że Cardi B i Offset sekretny ślub. Parze udało się zachować to w tajemnicy przez kilka miesięcy, co zdarza się niezwykle rzadko w show-biznesie. W 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazd muzyki. Przypomnijmy, że raperka urodziła córeczkę, której dała na imię Kulture. Teraz natomiast okazało się, że Cardi B i Offset żyją w separacji, a już niedługo wezmą rozwód.

Cardi B złożyła pozew o rozwód. To koniec jej małżeństwa z Offsetem

W ubiegły wtorek Cardi B złożyła pozew o rozwód, o czym poinformowały zagraniczne portale, na czele z TMZ. Z dokumentów wynika, że raperka i Offset od jakiegoś czasu żyją w separacji, nie ma nadziei na poprawę sytuacji w ich małżeństwie, a nawet na pojednanie. Co więcej, Cardi B stara się o pełną opiekę nad ich 2-letnią córką, a także żąda alimentów od swojego dotychczasowego partnera. Na razie nie wiadomo, o jakiej sumie myśli raperka. Poza tym chce go obciążyć kosztami procesu. Warto również dodać, że małżonkowie nie podpisali wcześniej intercyzy. W związku z tym raperka wniosła o sprawiedliwy podział ich wspólnego majątku.

Dlaczego gwiazdy muzyki postanowiły Sis rozwieść? Oficjalny powód rozstania Cardi B i Offseta nie jest znany. Mówi się jednak o tym, że raperka jest zmęczona zachowaniem swojego (prawie byłego) męża.

Jacob Elordi zdradził Zendayę z Kaią Gerber? Aktor z „The Kissing Booth” i modelka spotykają się od jakiegoś czasu >>>