Grudzień ubiegłego roku był z całą pewnością wyjątkowy Casey’ego Cotta, który zdobył międzynarodową popularność dzięki roli Kevina Kellera w hitowym serialu „Riverdale”, oraz jego ukochanej – Nicholi Basary. Para wzięła ślub, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych – Instagramu, a także TikToka. Ceremonia była naprawdę bajkowa. Co więcej, pojawiło się na niej wiele gwiazd, w tym (oczywiście) koleżanek i kolegów Casey’ego Cotta z serialu „Riverdale”. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Casey Cott z „Riverdale” wziął ślub!

Ślub Nicholi Basary oraz Casey’ego Cotta odbył się 18 grudnia 2021 roku w luksusowym hotelu Four Seasons Resort Whistler. Tego dnia panna młoda miała na sobie ponadczasową suknię ślubną o kroju tak zwanej księżniczki, która została ozdobiona efektowną kokardą z tyłu. Jej look dopełnił minimalistyczny naszyjnik z pereł oraz torebka w podobnym stylu. Pan młody postawił natomiast na uniwersalny garnitur w kolorze czarnym i muszkę. Wyglądali obłędnie. 

Na bajkowym ślubie nie zabrakło gwiazd znanych z serialu „Riverdale”. Wśród zaproszonych gościń oraz gości pojawili się m.in. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Vanessa Morgan, Madelaine Petsch, Charles Melton i Drew Ray Tanner. To właśnie znane aktorki czy aktorzy chętnie relacjonowali ślub Nicholi Basary i Casey’ego Cotta w mediach społecznościowych. 

Warto również dodać, że latem tego roku Casey Cott udzielił wywiadu „US Weekly”, w którym opowiedział o planach związanych z weselem. Właśnie wtedy dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że ceremonię poprowadzi Corey Cott, czyli jego starszy brat. Podobnie jak główny zainteresowany całą sprawą, 31-latek jest aktorem. Występuje na Broadwayu.

 Cole Sprouse pokazał zdjęcia ze ślubu kolegi z serialu

O ślubie zrobiło się znowu głośno na początku 2022 roku. Powód? Cole Sprouse, który odnajduje się nie tylko w aktorstwie, ale również w fotografii, opublikował kilka zdjęć z ceremonii. Są absolutnie przepiękne! Widać na nich m.in. całujących się państwa młodych, a także moment krojenia tortu. Na pozostałych fotografiach pojawili się natomiast goście i gościnie, w tym gwiazdy serialu „Riverdale”. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.