CCC otwiera swoje sklepy! Marek, które decydują się na ten krok jest coraz więcej

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że powoli zaczyna ono wracać do normy. W poniedziałek, 20 kwietnia 2020 roku polski rząd przedstawił 4-etapowy plan powrotu do normalności, zgodnie z którym podejmowane będą kolejne kroki w kierunku odmrożenia gospodarki. I choć galerie handlowe zostaną otwarte dopiero na trzecim etapie, już teraz wybrane marki otwierają swoje sklepy stacjonarne. Jako jedna z pierwszych zdecydowała się na ten krok szwedzka sieciówka H&M, która otworzyła swoje sklepy stacjonarne w czterech polskich miastach – Katowicach, Sopocie, Wrocławiu i Zakopanem. Teraz przyszedł czas na firmę CCC, która otworzyła ponad 120 swoich sklepów.

„Tęskniliśmy za Wami” – zakomunikowała marka, zapewniając, że w otwartych właśnie sklepach zachowane będą wszelkie zasady bezpieczeństwa: zarówno jeśli chodzi o klientów, jak pracowników. „Z myślą o tych pierwszych przy wejściach do sklepów znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, dbamy o zalecaną odpowiednią ilość klientów w sklepie oraz o zachowanie bezpiecznych odległości. Rekomendujemy także płatności bezgotówkowe. Z kolei do dyspozycji pracowników są płyny dezynfekujące, maseczki oraz rękawiczki” – dowiadujemy się. 

Kolejna dobra wiadomość? Swoje sklepy otwierają nie tylko modowi giganci, tacy jak H&M i CCC, ale i mniejsze marki. Zakupy zrobicie między innymi w stacjonarnych sklepach Pan Tu nie Stał. Swoje progi otwiera także warszawski dom handlowy Mysia 3. W tym ostatnim, już w najbliższą sobotę, otwierają się sklepy, marek COS, Muji, NAP oraz Alba1913 Healthy is Beautiful. „Z uwagi na panującą sytuację i w trosce o bezpieczeństwo zarówno odwiedzających nas osób, jak i pracowników sklepów będziemy otwarci w skróconych godzinach – od 12 do 18. Przy wejściu zdezynfekujemy wam ręce i policzymy osoby wchodzące, tak aby w środku łatwo było zachować między sobą niezbędną odległość” – informuje dom handlowy. I dodaje, że zwierzęta domowe wciąż są w sklepie mile widziane. Wybierzecie się na zakupy?

Modne buty CCC – 5 par, które będziemy nosić w sezonie wiosna-lato 2020 >>>