Ciocia Liestyle i Jakob Kosel to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Nie dziwi zatem fakt, że oboje cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. To natomiast wiąże się z wyłapywaniem różnych szczegółów z ich życia. Fani i fanki nie tylko szukają detali, które przybliżą im życie ulubionej pary, ale także starają się pogłębiać tę wiedzę i w razie potrzeby zasypują ich skrzynki mnóstwem wiadomości. Tak stało się ostatnio za sprawą zdjęcia nogi Cioci Liestyle. Obserwatorzy i obserwatorki zwrócili uwagę na kosmetyk, który influencerka opisała w bardzo bezpośredni sposób.

„Nóżkę trzeba zaszpachlować, żeby nie było widać siniaków” – opisała fotografię zamieszczoną na Insta Stories. To wyznanie nie mogło pozostać bez echa, a marka owej szpachli nie mogła być już dłużej tajemnicą.

Kosmetyk Cioci Liestyle – samoopalacz Vita Liberata Body Blur HD Skin Finish

Ciocia Liestyle, którą wywołało do tablicy wiele fanek i fanów, wcale nie robiła tajemnicy z użytego przez siebie kosmetyku. Pokazała jego zdjęcie i dodatkowo zamieściła krótką recenzję, która każdą zainteresowaną osobę z pewnością może przekonać do zakupu.

„Ten krem do ciała Vita Liberata jest najlepszym tego typu kremem, jaki używałam. Dużo droższy od Bielendy, ale mega wydajny, ładnie zasycha i pięknie koloryzuje” – napisała. Dodała też, że teraz można go kupić na promocji.

Po takiej rekomendacji nie mamy wątpliwości, że najpopularniejsze odcienie kosmetyku samoopalającego mogą za chwilę zniknąć ze sklepowych zapasów. Warto się zatem spieszyć, a przed zakupem jeszcze lepiej poznać kosmetyczny przebój Cioci Liestyle. Zebraliśmy najważniejsze informacje, które ułatwią podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.

Samoopalacz Vita Liberata Body Blur HD Skin Finish – właściwości

W ślady Cioci Liestyle może pójść każdy, bo kosmetyk jest dedykowany wszystkim rodzajom cery i typom skóry. Vita Liberata Body Blur HD Skin Finish to samoopalacz wielozadaniowy, który jest określany jako make-up do ciała. Pozwala na nadanie koloru pięknej opalenizny nie tylko naszemu ciału, ale także twarzy. W efekcie sprawia, że zyskujemy rozświetloną, naturalnie opaloną skórę, która jest idealnie ujednolicona. Nie ma żadnego przejścia pomiędzy twarzą, która często wymagała osobnego kosmetyku samoopalającego. Ciocia Liestyle wymieniła sporo zalet tego kosmetyku, ale kilka dość istotnych nie znalazło się w jej recenzji. Okazuje się bowiem, że możemy liczyć nie tylko na piękny efekt wizualny, ale również pielęgnację skóry.

Za kompleksowe działanie samoopalacza Vita Liberata Body Blur HD Skin Finish odpowiada jego bogata formuła. Gliceryna niweluje oznaki starzenia, nawilża i regeneruje skórę. Podobnie pantenol. Masło shea wzmacnia barierę skórną i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Witamina E to silny przeciwutleniacz, która wspomaga naturalną produkcję kolagenu. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tyko kosmetykiem, który jest jak makijaż do całego ciała, ale jeszcze zdrową skórą, która w kontakcie z tym kosmetykiem zyska cenne składniki i stanie się gładka i przyjemnie miękka w dotyku.

Warto zwrócić też uwagę na zaletę, o której wspomniała Ciocia Liestyle, jeszcze zanim ujawniła swój sekretny kosmetyk. Influencerka napisała, że maskuje siniaki. Oznacza to, że ten bronzer do twarzy i ciała może posłużyć też do maskowania różnych niedoskonałości, które chcemy ukryć. Drobne przebarwienia czy wspomniane siniaki zostają skutecznie zasłonięte. Dodatkowo ten kosmetyk odbija światło i tworzy tak zwany efekt „photo-ready“. Dzięki temu nie tylko daje promienny wygląd, ale jeszcze świetnie prezentuje się w blasku fleszy. Te wiadomo, że towarzyszą nie tylko gwiazdom, więc jeżeli szykuje się jakaś wyjątkowa okazja i będziesz miała okazję stanąć przed obiektywem, to możesz wcześniej zaaplikować na skórę właśnie bronzer Vita Liberata Body Blur HD Skin Finish.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup, to najlepiej aplikować go przy pomocy rękawicy do samoopalających produktów, a w przypadku twarzy i dekoltu palcami lub pędzlem do makijażu.

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.