Festiwal Coachella 2020 zbliża się wielkimi krokami. O tym, kto wystąpi na jednym z największych festiwali muzycznych na świecie, dowiadujemy się zazwyczaj na początku roku. Tak było i tym razem. Nad ranem (czasu polskiego) organizatorzy Coachella Valley Music and Arts Festival 2020 ujawnili cały line-up, a także dokładną datę wydarzenia. Poznajcie szczegóły związane z tegoroczną edycją festiwalu w Kalifornii.

Coachella 2020: line-up. Kto wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu w Kalifornii?

Nareszcie! Znamy już cały line-up festiwalu Coachella 2020. Headlinerami tegorocznej edycji wydarzenia są Rage Against the Machine, Frank Ocean i Travis Scott (szkoda, że w tym gronie nie znalazła się żadna kobieta). Kto jeszcze zagra podczas Coachelli 2020? W tym roku będziemy mogli zobaczyć i posłuchać na żywo m.in. Lany Del Rey, Charli XCX, Calvina Harrisa, Disclosure czy FKA Twigs. Przypomnijmy, że autorka hitu Cellophane przyleci również do Polski – wystąpi na Open’er Festival 2020.

Coachella 2020 – data wydarzenia i bilety

Wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się Coachella 2020, a to znaczy, że możemy zacząć planować podróż do Stanów Zjednoczonych. Tegoroczna edycja festiwalu wystartuje 10 kwietnia 2020 roku. Natomiast ostatnie koncerty zaplanowano na niedzielę – 19 kwietnia 2020 roku.

Spieszcie się, jeśli chcecie kupić bilety na Coachellę 2020. Mimo tego, że wejściówki na pierwszy weekend wydarzenia zostały już wykupione, wciąż macie szansę wziąć udział w drugiej części. Sprzedaż drugiej tury biletów ruszy 6 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek.

Orange Warsaw Festival 2020: Znamy pierwszych headlinerów! >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Weekend 1 is sold out Register for Weekend 2 presale at Coachella.com. Presale starts Monday 1/6 at 12pm PT

Post udostępniony przez Coachella (@coachella) Sty 2, 2020 o 7:06 PST