Colin Firth to jeden z najpopularniejszych brytyjskich aktorów, który ma na koncie oscarową rolę króla Jerzego VI w filmie Jak zostać królem. Inne popularne produkcje z jego udziałem to 1917, Mamma Mia, Dziewczyna z perłą, a także seria komedii romantycznych Bridget Jones. Fani są zachwyceni tym, jak potoczyło się prywatne życie aktora. Colin Firth został przyłapany kilka dni temu na randce z Joanną Gosling, dziennikarką BBC. Ciężko nie zauważyć analogii do kultowej Bridget Jones! Brytyjskie media rozpisują się o tym, że 60-letni aktor powtórzył sceriusz słynnej filmowej serii w prawdziwym życiu.

Adele jest w związku z popularnym raperem! Ich związek jest coraz poważniejszy >>>

Colin Firth jest znów zakochany! Jego wybranką jest dziennikarka BBC Joanna Gosling

Pod koniec zeszłego roku Colin Firth i jego wieloletnia małżonka Livia Giuggioli rozstali się po 22 latach małżeństwa. Para ma wspólnie 2 synów: 19-letniego Lukę i 17-letniego Matteo. Aktor i włoska producentka filmowa wydali oficjalne oświadczenie, informując, że rozstali się w zgodzie i wciąż pozostają w relacji pełnej miłości i przyjaźni, a także proszą o prywatność ze względu na dobro swoich dzieci. Przypomnijmy, że w ich związku nie zawsze było kolorowo. Kilka lat temu wyszło na jaw, że Livia miała romans z bliskim przyjacielem rodziny, Marco Branaccim. Ich relacja trwała wtedy, gdy Colin i Livia byli w separacji.

Wygląda na to, że Colin Firth ponownie znalazł szczęście w miłości. Brytyjskie media rozpisują się o scenariuszu Bridget Jones, który aktor powtórzył w prawdziwym życiu. 60-latek został w ten weekend przyłapany na randce z 49-letnią Joanną Gosling, dziennikarką BBC. Para długo spacerowała, a ze zdjęć wynika, że są ze sobą bardzo blisko. Zarówno Colin, jak i Joanna odmówili komentarza na ten temat, ale to akurat nikogo nie dziwi. Aktor zawsze bardzo dbał o swoją prywatność. Pozostaje nam jedynie poczekać na rozwój wydarzeń!