Olivia Wilde zaskoczona na CinemaCon  

W dniach 25 – 28 kwietnia w Las Vegas odbyło się jedno z największych i najważniejszych wydarzeń przemysłu kinowego, na którym słynne hollywoodzkie była promują swoje  najnowsze projekty. 
Wśród gościń tegorocznego konwentu CinemaCon była m.in. Olivia Wilde, amerykańska aktorka, która międzynarodową sławę zdobyła za sprawą roli Remy „Trzynastki” Hadley w serialu „Doktor House” stacji Fox, a niedawno postanowiła spróbować swoich sił jako reżyserka.  W 2019 roku zrobiła „Szkołę melanżu", na podstawie scenariusza Emily Halpern, Sarah Haskins, Susanny Fogel i Katie Silberman. Ta ostatnia odpowiadała również za scenariusz do kolejnego filmu Wilde - „Don’t Worry Darling", w którym główne role zagrali: obecny chłopak 38-letniej reżyserki, muzyk Harry Styles, oraz nominowana do Oscara za drugoplanową rolę w „Małych kobietkach" Florence Pugh.

Premierę produkcji zaplanowano na 23 września bieżącego roku, a na CinemaCon zaprezentowano oficjalny zwiastun dzieła. Nie można mieć wątpliwości, że będzie o nim głośno – bez względu na to, czy przypadnie do gustu widzkom i widzom. W czasie promocji obrazu do przemawiającej na scenie Olivii podeszła bowiem pewna kobieta i wręczyła jej żółtą kopertę... 

„To dla mnie?” – zdziwiła się aktorka. „Bardzo tajemnicze... Otworzę to teraz, bo to chyba jakiś scenariusz” – stwierdziła. I jak powiedziała, tak zrobiła. Przyjrzała się zawartości, po czym, nieco skonsternowana, bez komentarza wznowiła swą prezentację. W kopercie – jak się dowiadujemy – wcale bowiem nie znalazła scenariusza. Jak poinformowała osoba z bliskiego otoczenia byłego narzeczonego gwiazdy, Jasona Sudeikisa, w środku znajdowały się wysłane przez prawników dokumenty dotyczące opieki nad ich dwójką dzieci. 

Organizator konwentu, również zaskoczony zajściem, wydał oświadczenie.

 Nigdy w historii nie zdarzyło nam się, by ktokolwiek niepowołany pojawił się na scenie i miał kontakt z naszymi panelistami. W związku z tym incydentem ponownie bardzo dokładnie analizujemy nasze procedury bezpieczeństwa - zapewnił Mitch Neuhauser.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis: rozstanie

W latach 2011-2020 Olivia Wilde była w związku z Jasonem Sudeikisem – aktorem i komikiem, którego możecie kojarzyć m.in. ze słynnego serialu „Ted Lasso” oraz hitowego amerykańskiego programu „Saturday Night Life”. Para ma dwójkę dzieci: 6-letnią córkę Daisy i 8-letniego synka Otisa. 

Internet wręcz oszalał, gdy pod koniec 2020 roku media podały informację, że aktorka zerwała zaręczyny i związała się z młodszym o dziesięć lat muzykiem Harrym Stylesem.

Byli partnerzy są obecnie na etapie uzgadniania zasad opieki nad dziećmi, w związku z czym następuje wymiana oficjalnych dokumentów prawniczych. W Stanach Zjednoczonych za doręczone pismo uznaje się takie, które znalazło się w rękach adresata – i trzeba przyznać, że w tym przypadku prawnicy okazali się bardzo skuteczni.  Nikt nie będzie mógł zaprzeczyć, że przesyłka  do adresatki nie dotarła.

Zobacz także: