Dawid Woliński chętnie pojawia się na imprezach branżowych, poza tym jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoim obserwatorom i obserwatorkom, jak spędza czas wolny, a także odsłania kulisy pracy. Regularnie udziela wywiadów, natomiast rzadko wspomina w nich o swoich bliskich, szanując tym samym ich prywatność. Dotyczy to m.in. jego córki, która jest już dorosła. W związku z tym niewiele osób pamięta, że popularny projektant i juror „Top Model” został ojcem w wieku 19 lat. 

Córka Dawida Wolińskiego ma już 27 lat 

Pamiętacie, że Dawid Woliński ma córkę? Oliwia, bo właśnie tak ma na imię, przyszła na świat w 1996 roku. To znaczy, że w tym roku obchodzi 27. urodziny. Dziewczyna wspiera swojego ojca podczas ważnych wydarzeń w jego życiu zawodowym, jakimi są m.in. pokazy jego kolekcji. Natomiast sama nie związała się ani ze światem mody, ani z show-biznesem. Talent artystyczny i zamiłowanie do sztuki, które – jak stwierdził projektant w jednym z ostatnich wywiadów – odziedziczyła właśnie po nim, wykorzystuje w zupełnie inny sposób. 

fot. AKPA

Dawid Woliński – córka. Co o niej wiemy?

Czym zajmuje się córka Dawida Wolińskiego i jak wygląda? Kilka lat temu dowiedzieliśmy się, że Oliwia studiuje ceramikę artystyczną na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jakiś czas temu jeden z najpopularniejszych projektantów w Polsce udzielił wywiadu serwisowi „Jastrząb Post” i potwierdził, że 2-7latka interesuje się garncarstwem i zajmuje się tym, co naprawdę kocha. Dodał, że zawsze była i jest niezależna, a on szanuje jej wybory. 

Kilka prac Oliwii, jak również jej aktualne zdjęcia można zobaczyć na jej profilu na Instagramie (@oliveek). Znajdziecie je również w naszej galerii. Też zauważyliście jej podobieństwo do znanego taty? Ich spojrzenia są niemal identyczne.