Dawid Woliński chętnie pojawia się na imprezach branżowych, poza tym jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoim obserwatorom i obserwatorkom, jak spędza czas wolny, a także odsłania kulisy pracy. Regularnie udziela wywiadów, natomiast rzadko wspomina w nich o swoich bliskich, szanując tym samym ich prywatność. Co ciekawe, ostatnio zdecydował się na odstępstwo od tej reguły. W rozmowie z reporterką jednego z popularnych serwisów plotkarskich opowiedział o pasji swojej córki. Czym zajmuje się Oliwia?

Córka Dawida Wolińskiego ma już 26 lat 

Pamiętacie, że Dawid Woliński ma córkę? Oliwia, bo właśnie tak ma na imię, przyszła na świat w 1996 roku, gdy projektant i juror polskiej edycji „Top Model” miał 19 lat. Dziewczyna wspiera swojego ojca podczas ważnych wydarzeń w jego życiu zawodowym, jakimi są m.in. pokazy jego kolekcji. Natomiast sama nie związała się ani ze światem mody, ani z show-biznesem. Talent artystyczny i zamiłowanie do sztuki, które – jak stwierdził projektant w jednym z ostatnich wywiadów – odziedziczyła właśnie po nim, wykorzystuje w zupełnie inny sposób. 

fot. AKPA

Dawid Woliński – córka. Co o niej wiemy?

Czym zajmuje się córka Dawida Wolińskiego i jak wygląda? Kilka lat temu dowiedzieliśmy się, że Oliwia studiuje ceramikę artystyczną na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ostatniej rozmowie z serwisem „Jastrząb Post” jeden z najpopularniejszych projektantów w Polsce potwierdził, że 26-latka interesuje się garncarstwem i zajmuje się tym, co naprawdę kocha. Dodał, że zawsze była i jest niezależna, a on szanuje jej wybory. 

Kilka prac Oliwii, jak również jej aktualne zdjęcia można zobaczyć na jej profilu na Instagramie (@oliveek). Znajdziecie je również w naszej galerii. Też zauważyliście jej podobieństwo do znanego taty? Ich spojrzenia są niemal identyczne.