Hailie Jade Mathers: co wiemy o córce Eminema?

Hailie Jade Mathers  urodziła się 25 grudnia 1995 roku jako córka Eminema i Kim Scott. Po wielu wzlotach i upadkach oraz dwóch rozwodach para ostatecznie postanowiła się rozstać, a trudne relacje odbijały się echem w muzyce legendarnego rapera. W utworach Marshalla Mathersa (bo tak naprawdę nazywa się gwiazdor) nietrudno znaleźć też wzmianki o córce.

Ta jest już dorosła i skończyła studia z psychologii. Nie pracuje jednak w zawodzie, za to świetnie radzi sobie jako influencerka. Na Instagramie obserwuje ją 3 mln osób. Jest też współtwórczynią podcastu „Just A Little Shady”, którego tytuł odnosi się do popularnego pseudonimu jej ojca – Slim Shady.

Wiele wskazuje na to, że Haile Jade Mathers znalazła spełnienie także w życiu prywatnym. Córka Eminema właśnie ogłosiła bowiem zaręczyny ze swoim chłopakiem, para poznała się podczas studiów na Michigan State University w 2016 roku.

Hailie Jade Mathers jest zaręczona

Zwykłe podsumowanie weekendu… – tymi słowami Hailie podpisała zdjęcia, na których para otwiera, a następnie popija szampana. W międzyczasie on klęka na jedno kolano. Kocham cię – dodała influencerka, oznaczając ukochanego.

27-latka w czarnej skórzanej kurtce, ciemnych jeansach i botkach, wygląda na zaskoczoną i bardzo zadowoloną. Jej narzeczony w czarnym płaszczu prezentuje się niezwykle elegancko. Jedna z fotek przedstawia zbliżenie  pierścionka z brylantem i prostą złotą obrączką. Bez wątpienia, jest imponujący.

W sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się życzenia i gratulacje. Wiele komentujących osób zastanawiało się, czy McClintock poprosił ojca  Mathers o zgodę.

Wyobraź sobie, że musisz poprosić Ema o rękę jego córki – napisał ktoś, podczas gdy ktoś inny zażartował: Zastanawiam się, czy jego kolana były słabe się ugięły, a ramiona ciężkie, cytując hit rapera „Lose Yourself” z 2002 roku.

Zobacz także: