Gisele Bündchen i Tom Brady: dzieci

Vivian Lake Brady przyszła na świat 5 grudnia 2012 roku jako owoc związku Gisele Bündchen i Toma Brady’ego. Córka brazylijskiej supermodelki i amerykańskiego futbolisty ma dwóch braci: starszego o imieniu Benjamin, urodzonego w 2009 roku, oraz przyrodniego o imieniu John (urodzonego w 2007 roku) z poprzedniego związku ojca z aktorką Bridget Moynahan.

Podobnie jak wiele innych dzieci celebrytów, Vivian nierzadko towarzyszy rodzicom w oficjalnych wyjściach.  Z trybun kibicowała tacie na wielu ważnych mistrzostwach, w których gwiazdor NFL brał udział. Nazywana nierzadko „małą fashionistką”, Vivian niejednokrotnie zachwycała internautki i internautów swoimi strojami. Każde jej pojawienie się w sferze publicznej budzi sporo emocji.

Teraz o 10-latce jest głośno w związku z najnowszym wywiadem, udzielonym przez jej mamę. Supermodelka wyjawiła bowiem zaskakujący szczegół dotyczący Viv.

Gisele Bündchen o córce, Vivian Lake

Gisele Bündchen w rozmowie z „Vanity Fair” opowiedziała o rozwodzie z Tomem Bradym i odniosła się do plotek na temat romansu z instruktorem ju-jitsu. Wspomniała też o swoich dzieciak. Stwierdziła m.in., że córka jest do niej tak bardzo podobna, iż za pomocą Face ID może odblokować jej telefon.

Ze słów gwiazdy wynika, że albo Vivian Lake jest bliźniaczką swojej matki, albo zabezpieczenia prywatności Apple wymagają wzmocnienia ;)

W tym samym wywiadzie 42-latka wyraziła wdzięczność za czas, który mogła spędzić ze swoimi dziećmi, gdy były maluchami – zrobiła sobie wówczas przerwę od modelingu.

Mój świat to byli oni – powiedziała o Vivian i Benjaminie. Karmiłam moje dzieci piersią do prawie drugiego roku życia. Codziennie odprowadzałam je do szkoły. Robiłam im śniadanie, obiad…. Byłam dla nich.

Gisele wspomniała też o swoim pasierbie, obecnie 15-letnim Jacku. Kiedy Bündchen i Brady zaczęli się spotykać, futbolista dowiedział się, że jego była partnerka, Bridget Moynahan, jest w ciąży. 42-atka wyznała teraz, że w tamtym momencie rozważała rezygnację ze związku. Ostatecznie jednak zdecydowała się zostać.

Jack pojawił się w naszym życiu i poczułam takie szczęście, że obudziło to we mnie pragnienie bycia mamą – wyznała modelka. Zawsze marzyłam o byciu mamą, ale myślę, że stało się to trochę szybciej, niż zakładałam, ze względu na tego pięknego aniołka, o którego mogę się troszczyć i kochać  – podsumowała.