Gisele Bündchen układa sobie życie na nowo po rozwodzie z Tomem Bradym. Znana na całym świecie modelka spędza dużo czasu ze swoimi dziećmi i… instruktorem jujitsu Joaquimem Valente. Choć główni zainteresowani całą sprawą milczą, mówi się, że modelka i sportowiec są parą. Widziano ich razem na wielu randkach oraz wyjazdach. Teraz przyszedł kolej na kolejne wspólne wakacje. Aktualnie odpoczywają na Costa Rice, towarzyszą im również dzieci 42-latki, która chętnie relacjonuje urlop na swoim profilu na Instagramie. Gisele Bündchen opublikowała m.in. kilka zdjęć ze swoją 10-letnią córką Vivian Lake. Te fotografie to najlepsze, co dziś zobaczycie.

Gisele Bündchen opublikowała zdjęcia z córeczką Vivian Lake

Osoby, które obserwują światowej sławy modelkę w social mediach, prawdopodobnie zauważyły, że kocha sport. Tę pasję odziedziczyła po niej córka. Wiele razy widziałyśmy zdjęcia czy wideo, na których spędzają aktywnie czas, np. ćwiczą razem jogę. Teraz trenują kolejną dyscyplinę, a mianowicie jeździectwo.

Na Instagram Stories gwiazdy modelingu pojawił się filmik, na którym ona i jej córka jeżdżą konno po plaży. Sceneria i klimat – niesamowite. Druga „klatka” również przedstawiała Gisele Bündchen i 10-latkę na koniach, ale tym razem w lesie. Dziewczyny jechały obok siebie i trzymały się za ręce. Czy mogłoby być bardziej uroczo? Jak się okazuje, TAK. Modelka dodała bowiem do relacji opis, który absolutnie nas rozczulił. Moja mała partnerka – napisała. Całość uzupełniła o GiF-y w kształcie serduszek oraz o odpowiednią muzykę. Tym razem postawiła na piosenkę Jacka Johnsona pt. „Better Together”

Gisele Bündchen – rodzina

Przypomnijmy, że od 2009 do 2022 roku Gisele Bündchen tworzyła małżeństwo z Tomem Bradym. Niestety rozstali się w atmosferze skandalu. Jednym z powodów zakończenia związku miała być częsta nieobecność zawodnika NFL i niepoświęcanie się rodzinie, a w szczególności dzieciom. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Gisele Bündchen i Tom Brady mają razem dwójkę dzieci - syna - Benjamina, który przyszedł na świat 13 lat temu oraz wspomnianą córkę Vivian. Jak wspomniałyśmy, dziewczynka ma już 10 lat. 

Od rozwodu minęło już kilka miesięcy, a coraz częściej mówi się o związku modelki z Joaquimem Valente, czyli jej instruktorem jujitsu. Ta dwójka była już razem na paru wyjazdach, mężczyzna obecny jest również na tym (para została razem sfotografowana). Podobno ma świetny kontakt z dziećmi 42-latki.

W styczniu informator serwisu „People” wyznał:

Gislele uwielbia i ufa Valentemu. Spędzają razem dużo czasu, ale nie sądzę, żeby to był tradycyjny randkowy scenariusz. Mają głęboką więź i on jest nauczycielem dla niej i jej dzieci. To, czy kiedykolwiek będzie z tego coś więcej jest kwestią czasu.

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony domniemanych zakochanych.