Halle Berry: dzieci i związki

Nahla Ariel Aubry przyszła na świat 16 marca 2008 roku jako owoc związku Halle Berry i Gabriela Aubry’ego. Aktorka i model zaczęli umawiać się ze sobą w 2005 roku po spotkaniu na otwarciu sklepu Versace na Manhattanie. Berry zaszła w ciążę dwa lata później. Wkrótce para powitała na świecie Nahlę, a w 2009 roku Aubry mówił magazynowi „People”, że ich córeczka „potrzebuje rodzeństwa”. Chociaż dziewczynka rzeczywiście doczekała się braciszka, Gabriel nie jest jego ojcem.  Halle Berry i jej partner rozstali się dwa lata później, w 2010 roku.

W tym samym roku gwiazda „Catwoman” poznała Oliviera Martineza, z którym wzięła ślub w 2013 roku. Niedługo potem ich rodzina powiększyła się o Maceo-Roberta, który ma dziś 9 lat. Aktorska para w 2015 roku podjęła decyzję o rozstaniu, a ich rozwód został sfinalizowany w 2016 roku.

Teraz Berry jest w związku z Van Huntem, który ma syna o imieniu Drake z poprzedniego związku. Magazyn „Closer” w 2022 roku cytował wypowiedź osoby bliskiej parze, wedle której „Van jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Nahli i Maceo, ponieważ w jego naturze leży ochrona”. „Przedstawił Drake'a Halle i jej dzieciom” – dowiadywaliśmy się. „Wszyscy świetnie się dogadują”.

Córka Halle Berry skończyła 15 lat

Właśnie w tym otoczeniu córka Halle Berry obchodziła 15. urodziny. Z tej okazji dumna mama, która do tej pory jak lwica strzegła prywatności dzieci, podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami córki. Nazwała swoją latorośl „jednym z największych darów, jakie dał jej wszechświat”.  

Jest słońcem, które nigdy nie gaśnie i księżycem, który nigdy nie zachodzi! – stwierdziła gwiazda. Kocham Cię, słodki aniołku – dodała.

Sekcję komentarzy natychmiast zalała fala gratulacji. Życzenia zmieściły koleżanki Berry po fachu, wybitne aktorki Viola Davis i Julianne More.

Także ojciec piętnastolatki opublikował na jej cześć post na Instagramie 

Wszystkiego najlepszego moja piękna mała Nahlo. Nic nie przynosi mi większej radości niż obserwowanie, jak wyrastasz na tę niesamowitą kobietę, którą jesteś – napisał, nie kryjąc wzruszenia.