Reese Witherspoon jest obecna w show-biznesie od wielu lat. Ma na swoim koncie role, które na stałe zapisały się w historii kina czy telewizji, w tym w „Legalnej blondynce”, „Wielkich kłamstewkach” czy „The Morning Show”. Poza tym gwiazda prowadzi profile w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, a także regularnie bierze udział w wydarzeniach branżowych. Coraz częściej pojawia się publicznie w towarzystwie swoich dzieci. A jej fanki oraz fani nie mogą przejść obojętnie obok szczególnego podobieństwo między nią a jej najstarszą córką. Ostatnio Ava Phillippe, bo właśnie tak brzmi jej nazwisko, zmieniła fryzurę, a tym samym jeszcze bardziej upodobniła się do znanej na całym świecie aktorki. 

Córka Reese Witherspoon wygląda w nowej fryzurze jak znana mama

Ava Phillippe, którą na Instagramie obserwuje aż milion osób, dodała galerię zdjęć, dzięki czemu dowiedziałyśmy się, że zmieniła fryzurę. 23-latka zdecydowała się na grzywkę. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, których autorki oraz autorzy nie tylko ją skomplementowali, ale również zwrócili uwagę na jej podobieństwo do Reese Witherspoon. Zobaczcie:

Twoja mama cię sklonowała – brzmi fragment jednego z komentarzy z Instagrama. 

Ava Phillippe to kopia Reese Witherspoon

Fanki oraz fani porównują Avę Phillippe do Reese Witherspoon z 2009 roku. W tamtym czasie międzynarodowej sławy aktorka lansowała bowiem bardzo podobną fryzurę z grzywką. Jak się okazuje, to uniwersalne i ponadczasowe cięcie. 

fot. Getty Images / Patrick McMullan / Contributor

Podobieństwo Avy Phillippe i Reese Witherspoon jest uderzające. Zgadzacie się? 

Przypomnijmy, że Ava Phillippe jest córką Reese Witherspoon i Ryana Phillippe’a, którzy byli małżeństwem od 1999 do 2008 roku. Kilka lat później aktorka wzięła ślub z Jimem Tothem. Natomiast pod koniec marka tego roku poinformowała, że podjęli decyzję o rozwodzie. Byli razem przez około 12 lat. Więcej na ten temat pisałyśmy tutaj: 

 

Zobacz także: