Czy wiecie, że córka Toma Cruise'a i Katie Holmes jest już nastolatką!? A ponieważ mając takich rodziców po prostu jest się skazanym na sukces, nie dziwi nas, że w wieku 16 lat zadebiutowała na wielkim ekranie. A konkretnie w filmie wyreżyserowanym przez jej słynną mamę (a tak!) – dramacie z romansem tlem (w którym zresztą Katie Holmes zagrała) – „Alone Together”, którego światowa premiera odbyła się w drugiej połowie lipca tego roku. Suri Cruise próżno jednak szukać w obsadzie. Okazuje się, że córka Katie i Toma stawia na inny talent – śpiew. 

Suri Cruise śpiewa w czołówce filmu „Alone Together”

„Od zawsze zależy mi, żeby mieć [w swoich filmach – przyp. red.] największe talenty. Dlatego do współpracy zaprosiłam właśnie ją” – o zaangażowaniu córki do swojego filmu w wywiadzie dla „Yahoo! Entertainment” powiedziała Katie Holmes. „Jest bardzo, bardzo utalentowana” – podkreśliła po raz kolejny Holmes i zdradziła szczegóły na temat wspólnej pracy. „Zgodziła się i nagrała to, a ja pozwoliłam jej robić swoje. W ten sposób zresztą zawsze reżyseruje. W końcu wszyscy chcemy po prostu robić swoje” – opowiedziała. 

Jesteście ciekawi i ciekawe, co takiego zrobiła Suri, skoro w filmie „Alone Together” nie wystąpiła jako aktorka? Nie trzymamy was dłużej w niepewności – to właśnie ją można usłyszeć w czołówce filmu. Suri Cruise wykonuje w niej własną interpretację piosenki „Blue Moon”. Uważnie oglądajcie więc napisy początkowe, a właściwie uważnie słuchajcie. Tym bardziej, że niestety nie można jej usłyszeć na zwiastunie. 

Katie Holmes, choć zaangażowała córkę do filmu, nie zamierza (jeszcze) jej traktować jak gwiazdę. „Wciąż jest 16-letnim dzieciakiem, który musi chodzić do szkoły” – podkreśla. 

„Alone Together’” – o czym jest film Katie Holmes

Film „Alone Together” to komedia romantyczna z elementami dramatu, która, choć powstawała w czasach pandemii (i o tę tematykę się ociera) do kin trafi dopiero teraz. To historia kobiety i mężczyzny, którzy lecą do Nowego Jorku, gdzie zastaje ich lockdown (ten z pierwszej fali). A ponieważ zarezerwowali nocleg w tym samym Airbnb, postanawiają zamieszkać tam razem. Do czego to doprowadzi? Dowiemy się już niebawem. Warto dodać, że Katie Holmes nie tylko film wyreżyserowała, ale i napisała do niego scenariusz i oczywiście w nim zagrała. Partneruje jej Jim Sturgess.