Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo stracili dziecko

Jesienią ubiegłego roku Cristiano Ronaldo i jego żona Georgina Rodriguez przekazali do wiadomości publicznej, że spodziewają się bliźniąt – synka i córeczki. Niestety, 18 kwietnia, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, na oficjalnym profilu portugalskiego piłkarza na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy, że jedno z bliźniąt zmarło niedługo po narodzinach. Napastnik Manchesteru United zaapelował do kibiców o wsparcie dla jego rodziny w tym trudnym czasie. 

Z największym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki czuć może rodzic. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przetrwać ten trudny moment z nadzieją i radością. Chcemy jednocześnie podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich wspaniałą pomoc. Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą i prosimy o zrozumienie naszego smutku w tym trudnym momencie. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać – napisał CR7. 

Ta sama treść oświadczenia pojawiła się zarówno na profilu Ronaldo, jak i Georginy Rodriguez. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci chłopca. Angielskie media informują nieoficjalnie, że noworodek zmarł w trakcie porodu.

Świat wspiera Cristiano Ronaldo

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji od fanów i znajomych gwiazdorskiej pary. Wyrazy wsparcia dla piłkarza i jego najbliższych opublikował Manchester United, w którym na co dzień gra Portugalczyk. „Twój ból jest naszym bólem Cristiano. Przekazujemy miłość i siłę tobie i rodzinie w tym trudnym czasie” – czytamy na oficjalnym profilu klubu. 

Wpis w mediach społecznościowych zamieściła także siostra Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro

Kocham cię, a moje serce jest po tej stronie... Niech Bóg troszczy się o wszystko i umacnia twoją drogę... Nasz aniołek jest już na kolanach ojca. A nasza mała dziewczynka, która jest mocna, silna i zdrowa będzie uczyć nas coraz mocniej, że liczy się tylko miłość – napisała. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.