Karolina Pisarek od kilku dni znów znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Niestety tym serwisy internetowe i tabloidy obiegły bardzo niepokojące wieści. Popularna modelka i influencerka mierzy się bowiem z poważnymi dolegliwościami. W sobotę wieczorem o stanie Karoliny Pisarek, która zmagała się z potężnym bólem głowy i miała podejrzenie guza, wypowiedział się jej mąż, Roger Salla. Wczoraj głos zabrała z kolei menedżerka celebrytki, aby udzielić kolejnych informacji o stanie zdrowia swojej podopiecznej, jak i rozwiać wątpliwości, co do udziału Karoliny w „Tańcu z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że drugi odcinek show zostanie wyemitowany już dziś wieczorem na antenie Polsatu, a wszystkie taneczne popisy odbywają się na żywo. Czy stan zdrowia pozwoli Karolinie zatańczyć? A jeśli nawet, to czy uda jej się to bez ćwiczeń, które opuściła w tym tygodniu ze względu na samopoczucie i badania?

Karolina Pisarek – stan zdrowia

25-letnia celebrytka w połowie tego tygodnia poinformowała na Instagramie fanki i fanów, że zmaga się z bólem głowy tak silnym, że nie skutkują nawet mocne leki. Przyznała, że nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego stanu, dlatego zdecydowała się poddać kompleksowym badaniom. Tym bardziej, że na podstawie jej objawów lekarze podejrzewali nawet guza, o czym doniosła Małgorzata Leitner. Mąż Karoliny, Roger Salla, podał wczoraj do publicznej wiadomości, że gwiazda dostała silne leki, jednak wciąż nie zaobserwowano poprawy, ból nie ustąpił.

Wczoraj Roger podał, że Karolina po raz pierwszy czuje się nieco lepiej i jak zwykle podziękował za wsparcie i zainteresowanie.

Walczymy dalej. Karolina dzisiaj po raz pierwszy od pięciu dni czuje delikatną poprawę w samopoczuciu. Dziękujemy bardzo za Wasze wsparcie  – napisał w relacji na Instagramie.

Karolina Pisarek – występ w 2. odcinku „Tańca z Gwiazdami”

Z kolei Małgorzata Leitner, menadżerka Karoliny Pisarek, poinformowała w rozmowie z „Faktem”, że sytuacja jest stabilna i być może zobaczymy Karolinę dziś na parkiecie.

Życie ani zdrowie Karoliny nie jest zagrożone – taką informację przekazał jej neurolog – powiedziała Leitner.  – Karola została poddana leczeniu i oczywiście mam nadzieję, że zatańczy w poniedziałek w programie „Taniec z Gwiazdami”, aczkolwiek jej zdrowie jest dla nas priorytetem.

„Fakt” uzyskał też wypowiedź produkcji tanecznego show, według której także bardzo możliwy jest występ Pisarek 5 września.

Karolina dostała odpowiednie leki na ból głowy i wierzymy, że pomogą. Niestety nie mogła ćwiczyć w niedzielę, by dopracować układ na poniedziałek. Ma zatańczyć taniec współczesny. Wcześniej już go ćwiczyła, to układ mniej wymagający, więc nawet bez ostatnich prób może dać radę. Niestety nie wiemy, czy się uda, wiemy, że jej bardzo zależy i chce zatańczyć. Jeśli jednak nie wystąpi, będzie to równoznaczne z tym, że rozstaje się z programem – twierdzi osoba z produkcji show, do której dotarł „Fakt”.

Polsat oficjalnie o dzisiejszym występie Karoliny Pisarek w „Tańcu z Gwiazdami”

W niedzielę po południu Karolina Pisarek postanowiła w końcu sama zabrać głos na temat swojego samopoczucia. Modelka ujawniła, jaką diagnozę postawili jej lekarze i zapewniła, że jeśli tylko zdrowie jej na to pozwoli, pojawi się w poniedziałkowy wieczór na parkiecie. Producenci show potraktowali sprawę poważnie i oznajmili, że umożliwią jej wystąpić w najbliższym odcinku pod warunkiem, że do godziny 13:00 przedstawi odpowiednie zaświadczenie lekarskie.

Zobacz także:

W poniedziałek po południu postanowiliśmy więc skontaktować się w tej sprawie z przedstawicielami stacji. Okazało się, że Karolina Pisarek uzyskała wymaganą zgodę lekarza i tym samym będzie mogła pojawić się na parkiecie.

Karolina Pisarek wystąpi w dzisiejszym odcinku. Otrzymała na to zgodę od lekarza - poinformowała nas pracownica biura prasowego Telewizji Polsat.

Jesteście pod wrażeniem determinacji Karoliny Pisarek?