Czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu – napisał na Instagramie Roger Salla. W związku z lawiną pytań postanowił poinformować krótko o stanie swojej żony, Karoliny Pisarek, która kilka dni temu podzieliła się niepokojącymi wieściami w sieci.

Karolina Pisarek  – kłopoty ze zdrowiem

Jeszcze w poniedziałek mogłyśmy i mogliśmy oglądać Karolinę Pisarek na parkiecie 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Niestety przygotowania do udziału w 2. odcinku show Polsatu uniemożliwił celebrytce zły stan zdrowia, a konkretnie bardzo silny, trudny do opanowania ból głowy. Karolina Pisarek postanowiła w czwartek 1 września szczerze powiedzieć swoim obserwatorkom i obserwatorom na Instagramie, że dzieje się coś niepokojącego, że nigdy wcześniej nie czuła się w ten sposób, nie doświadczyła tak potężnego bólu. Gwiazda zdecydowała się nie zwlekać i skonsultować się z lekarzem, gdyż ból uniemożliwiał jej codzienne funkcjonowanie.

To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi, z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak mocny, że jadę do lekarza. Dajcie znać, czy mieliście kiedyś podobnie? Co zrobiliście w takiej sytuacji? – opisała na Instagramie swój stan Karolina. 

Karolina Pisarek – podejrzenie guza

Karolina Pisarek trafiła do szpitala ze swoimi dolegliwościami. Konieczne okazały się szczegółowe badania, ponieważ na podstawie objawów lekarze zaczęli podejrzewać guza. Małgorzata Leitner, menadżerka Karoliny, potwierdziła, że właśnie takie są niestety podejrzenia co do przyczyny złego stanu Karoliny. A w rozmowie z serwisem Pudelek.pl przyznała, że walczą o każdy dzień.

Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy – przyznała Leitner w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Karolina Pisarek  – Robert Salla o stanie żony

Roger Salla,  świeżo upieczony mąż Karoliny, wspiera ją jak może. Jest przy boku ukochanej i odpowiada na pytania fanek i fanów o jej stan zdrowia. Informował, że Pisarek miała już tomograf i inne badania. Niestety ból wciąż nie ustępuje, a jego żona wręcz nie może sama chodzić. Wczoraj wieczorem znów zabrał głos, ponieważ zalewa go lawina pytań.

Mały update, bo jest lawina pytań. Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie głowy. Karolina dostała wczoraj mocne leki, ale nie ma do tej pory poprawy z jej zdrowiem i czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu. Dziękujemy wam za troskę i wsparcie – można było przeczytać w relacji na jego instagramowym koncie.

Karolina Pisarek  – udział w kolejnych odcinkach  „Tańca z Gwiazdami”

Oprócz troski o stan zdrowia modelki, co jest w tym momencie najważniejsze, fanki i fani zastanawiają się, jak potoczą się w tej sytuacji jej losy w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. W sieci trwają dyskusje, czy do programu nie powinien powrócić Łukasz Płoszajski, który odpadł w pierwszym odcinku, co wiele osób oburzyło. 

Zobacz także:

Trzymamy kciuki za Karolinę. Mamy nadzieję, że wszystko skończy się na strachu i modelka poczuje się jak najszybciej lepiej!