Związek Karoliny Pisarek i Rogera Salli od początku wzbudzał duże zainteresowanie mediów. Mimo że zakochani bardzo się starali, długo nie udało im się zachować łączącego ich uczucia w tajemnicy. W połowie sierpnia ubiegłego roku modelka opublikowała pierwsze wspólne zdjęcia z partnerem, a niespełna tydzień później, także za pośrednictwem Instagrama, była finalistka „Top Model" poinformowała, że właśnie przyjęła oświadczyny. Salla poprosił swoją ukochaną o rękę podczas egzotycznych wakacji na Malediwach. 

Od momentu ogłoszenia przez Karolinę Pisarek szczęśliwej nowiny o zaręczynach, wszystkie serwisy plotkarskie w kraju żyły tylko i wyłącznie jej przygotowaniami do ślubu. Co więcej, od kwietnia na antenie TVN emitowany był mini-cykl „Pisarek mówi tak”, w którym modelka i jej wybranek krok po kroku ujawniali widzkom i widzom szczegóły z najważniejszego dnia w ich życiu. Finałowy odcinek został pokazany w piątek, 10 czerwca, czyli w dzień ślubu. Sandra Hajduk-Popińska wraz z kamerą „Dzień dobry TVN” odwiedziła pannę młodą na kilka godzin przed rozpoczęciem uroczystości.

Bardzo się cieszę na ten dzień. Bardziej stresowały mnie przygotowania, organizacja wesela. Dzisiaj czuję, że ten dzień będzie naprawdę super. Fajnie, że cała rodzina przyjechała. Teraz tylko zabawa mówiła Karolina Pisarek. 

Karolina Pisarek i Roger Salla są już po ślubie 

Choć narzeczeni na przestrzeni niespełna dwóch miesięcy zdradzili sporo szczegółów, to w wielkiej tajemnicy trzymane były data i miejsce uroczystości. Jednak zgodnie z medialnym spekulacjami, ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli odbył się 10 czerwca 2022 w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów nieopodal Warszawy. Narzeczeni powiedzieli sobie sakramentalne „tak” pod gołym niebem, w ogrodzie, otoczeni morzem różowych kwiatów, w obecności rodziny i przyjaciół chwilę po godz. 16:00. Panna młoda miała na sobie piękną dopasowaną białą suknię z długim rękawem oraz z trenem. Zrezygnowała z welonu. Z kolei pan młody zdecydował się na idealnie skrojony ciemny garnitur w połączeniu z białą koszulą i muchą. Druhny ubrane były w jasnoniebieskie suknie. A do ołtarza wiódł lustrzany wybieg.

Ślub odbędzie się w obiekcie w piątek o godzinie 16:00. Zaraz później wesele. Teren na czas wesela nie będzie zamknięty. Cały obiekt będzie otwarty, ale niestety rezerwacje indywidualne nie mogę być robione w tym terminie ze względu na pełne obłożenie hotelu. Mimo że modelka jest bardzo wierząca, to ze względu na Rogera zdecydowali, że ślubu udzieli im pastor. Obstawa full i ochrona na czas wesela – szykuje się ogromne wydarzenie – informowało tajemnicze źródło Pudelka na kilka dni przed ślubem najbardziej hot pary w polskim show-biznesie. 

Według ustaleń serwisu ceny w pałacu wahają się od 259 zł do 359 zł za „talerzyk”. Dodatkowo para młoda wynajęła z piątku na sobotę cały, gdzie najtańszy nocleg wynosi 320 zł za noc, a najdroższy 700 zł.

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli – goście

Na uroczystości zjawiło się wiele rodzimych gwiazd, między innymi Klaudia El Dursi, Małgorzata Leitner, Patricia Kazadi,  Marcin Dubiel, Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem, Fit Lovers oraz Magdalena Pieczonka

Zobacz także:


 

Kim jest Roger Salla, mąż Karoliny Pisarek? 

Roger Salla urodził się 8 czerwca 1993 roku. Jest synem znanego polskiego biznesmena i miliardera, Marka Salli  założyciela i dyrektora firmy zajmującej się finansami w branży e-commerce, gdzie 29-latek pełni funkcję wiceprezesa. Ogromną pasją świeżo upieczonego małżonka jest piłka nożna. W czasach juniorskich występował na pozycji obrońcy w polskich i niemieckich klubach. 

Nic nie widziałam o Rogera rodzinie, bo Roger sobie tak naprawdę sobie mnie wypatrzył. Dowiedziałam się z Pudelka. Napisałam później do niego: "Nie wiedziałam, że masz takie dobre CV” – mówiła Pisarek w rozmowie z serwisem Pomponik. 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!