Małgorzata Leitner? Na początku 2022 roku znowu zrobiło się głośno o popularnej agentce gwiazd i modelek. Jak się bowiem okazało, wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Założycielka agencji Avant Management poprowadzi „Power of Love”, czyli randkowe reality-show w Zoom TV. To dobra okazja do tego, by poznać ją trochę lepiej. Oto wszystko, co wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Małgorzata Leitner – kim jest? Co wiemy o jej życiu zawodowym i prywatnym?

Małgorzata Leitner zaczynała jako modelka. Aktualnie pełni funkcję CEO Avant Group, czyli Avant Management, Avant Productions & Records, jak również Avant School. To jedna z najpopularniejszych agentek gwiazd oraz modelek w Polsce. Jest obecna w show-biznesie i świecie modelingu od wielu lat. Reprezentowała m.in. Joannę Krupę. Niestety ich współpraca zakończyła się w sądzie. Jurorka „Top Model” oskarżyła swoją (już ex) agentkę oraz przyjaciółkę o defraudację. Jednak sąd uznał, że Małgorzata Leitner jest niewinna. Ostatecznie oczyścił ją z wszelkich zarzutów. Następnie popularna agentka opiekowała się karierami takich gwiazd modelingu jak Sandra Kubicka i Kasia Struss. Teraz natomiast skupia się na promowaniu Karoliny Pisarek.

A już niebawem sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Niedawno Małgorzata Leitner poinformowała, że poprowadzi „Power of Love. Polska”, czyli randkowe reality-show oparte na tureckim formacie „Kısmetse Olur”. Jak sobie poradzi? Sprawdzimy w marcu tego roku.  

Jeśli chodzi o życie prywatne Małgorzaty Leitner, niestety nie wiadomo zbyt dużo. Popularna agentka gwiazd i modelek niechętnie mówi o nim w wywiadach czy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Skupia się na karierze. Zdecydowanie chętniej opowiada o swojej drodze do sukcesu. Własnymi doświadczeniami podzieliła się także w wydanej w 2017 roku książce „Dobre uczennice zostają top modelkami”.   

„Power of Love. Polska”: Małgorzata Leitner poprowadzi nowe randkowe show

Co wiemy o „Power of Love”, czyli nowym reality-show, który poprowadzi Małgorzata Leitner? W programie weźmie udział 18 osób – kobiety oraz mężczyźni. Będą przebywać w specjalnie zaaranżowanym studiu i komunikować się ze sobą jedynie za pośrednictwem ekranów. Co więcej, będą grali w gry, które pozwolą im się lepiej poznać. Poza studiem uczestniczki oraz uczestnicy będą mogli się spotykać na zorganizowanych randkach. Program, który jest realizowany w Stambule, wystartuje już 13 marca. Będzie emitowany codziennie – od poniedziałku do soboty o godz. 21:00, a także w niedzielę o godz. 18:00.  

Małgorzata Leitner – Instagram 

Oczywiście Małgorzata Leitner jest obecna w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@gosialeitner) obserwuje ponad 67 tysięcy osób. Popularna agentka gwiazd i modelek najchętniej publikuje zdjęcia, wideo oraz relacje na Instagram Stories, które dotyczą jej pracy na co dzień. Kilka z nich możecie zobaczyć w naszej galerii. 

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.