Power of Love” zapowiada się na hit wiosennej ramówki Zoom TV. Na chwilę przed emisją premierowego odcinka poznaliśmy uczestników polskiej wersji programu, który za granicą doczekał się już pokaźnego grona wiernych fanów. Widzów z pewnością ucieszy ponowne spotkanie z jednym z najbardziej lubianych uczestników z drugiego sezonu „Love Island. Wyspa miłości”, ale to nie jedyny bohater, który może wydać się znajomy. Kim są single, którzy po miłość przyjechali aż do Stambułu?

Kim są uczestnicy 1. edycji „Power of Love. Polska”? 

Dla niektórych z nich udział w reality show to nie pierwszyzna. Michał Dryja, znany również jako Mundek, dał się już poznać w drugiej edycji „Love Island”, gdzie podbił serca widzów i stał się jedną z najbardziej lubianych postaci.

Chyba po „Love Island” nie mam już żadnych konkretnych oczekiwań od związku. Wiem, że kiedy zwiążę się z odpowiednią osobą wszystko będzie po prostu w porządku. Lubię czuć się za kogoś odpowiedzialny i mam nadzieję, że tym razem „Power of Love. Polska” pomoże mi spotkać kogoś, kto tak jak ja kocha życie, radość, uśmiech i szczęście, a zamiast imprez woli dobrą książkę. Wiem też, że nie dogadam się z kimś, kto nie potrafi zorganizować sobie czasu wolnego - wyznał Mundek.

Widzowie mogą też pamiętać Szymona Kozaka, który próbował wytańczyć swoje marzenia w programie „You Can Dance”.

Moją pasją jest taniec, ale uwielbiam też przebywać z ludźmi. Czułbym się spełniony, gdyby tylko udało mi się stworzyć kozackie imperium i jednocześnie mieć przy sobie kochającą rodzinę oraz przyjaciół, z którymi będę cieszyć się swoimi sukcesami. Moim wzorem są rodzice, którzy włożyli wiele trudu w moje wychowanie oraz zawsze ciężko pracowali - zdradza Szymon.

Niektórzy użytkownicy Instagrama z łatwością rozpoznają również Wiktorię Robert.

Mama zachęciła mnie do wzięcia udziału w programie. Udało się  i jestem. Od partnera oczekuję przede wszystkim szczerości, dystansu do siebie i oczywiście poczucia humoru. Jestem gotowa na trwałą relację. Chciałabym znaleźć kogoś z kim będę dzielić pasje i iść przez życie, nigdy się nie starzejąc - wyznała Wiktoria.

Zobacz także:

W programie zawalczą o miłość również: Eryka Baranowska, Dagmara Koniuszewska, Julia Gontarz, Kinga Czekaj, Kinga Jata, Marta Czarnowska, Natalia Łuszczyk, Paulina Poraj, Adam Kin, Bartosz Laskowski, Filip Kidoń, Gracjan Gornig, Oskar Tomecki i Radosław Śledziewski.

Zdjęcia i informacje na temat wszystkich uczestników pierwszej edycji programu „Power of Love. Polska” znajdziecie już teraz w naszej galerii.

„Power of Love. Polska” w Zoom TV

Premierowy odcinek pierwszej polskiej edycji „Power of Love” widzowie zobaczą już w niedzielę o godz. 18:00 w Zoom TV. 

Randkowy show na trzy miesiące zamieni życie 9 kobiet i 9 mężczyzn w turecką telenowelę - zapowiadają producenci.

Prowadzącą program została znana menedżerka gwiazd, Gosia Leitner.

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.