Bycie mamą to wyczerpujące, ale też jedno z najwspanialszych, najbardziej wartościowych doświadczeń w życiu. Wie o tym doskonale gość 11. odcinka #GirlsTalk - Edyta Litwiniuk, mama trzech córeczek, była redaktor naczelna magazynu SHAPE, trener, dietetyk i szkoleniowiec, pracująca z mami, które chcą być w dobrej formie. Karolinie Cwalinie opowiedziała o tym, jak być fit mamą, nie dając się zwariować.

Dlaczego kobiety traktują się jak rywalki zamiast wspierać się wzajemnie? >>>

Edyta słynie z promiennego uśmiechu, pięknej sylwetki i przede wszystkim ogromnej wiedzy na temat zdrowego podejścia do diety i ćwiczeń. Zdrowego - bo „zdrowie” to słowo klucz w jej podejściu do ciała. Uważa, że równowaga jest kluczem do zachowania upragnionej sylwetki, ale także do poczucia szczęścia. Jak sama mówi, „bycie fit” to rozsądne, przemyślane podejście do codziennych nawyków całej rodziny. Dlatego radzi, aby na co dzień starać się trzymać ustalonych zasad. W zamian podczas imprez czy uroczystości, można sobie pofolgować, nie liczyć kalorii i nie mieć z tego powodu poczucia winy.

„Szczęście jest wyborem” – Orina Krajewska w kolejnym odcinku #GirlsTalk >>>

„Edyta jest pełna pasji i energii. Bardzo podoba mi się jej holistyczne podejście do zdrowia. Choć sama nie mam jeszcze dzieci, zdaję sobie sprawę, ile poświęceń może wymagać macierzyństwo i jak trudno znaleźć w nim czas dla siebie. Edyta udowadnia, że wcale nie musi tak być, bo zdrowa i szczęśliwa mama, to zdrowa i szczęśliwa rodzina. Dlatego podpowiada, aby zdrowe nawyki wprowadzić do życia całej rodziny, aby stały się integralną częścią domowej rutyny.” - powiedziała Karolina Cwalina po rozmowie z Edytą Litwiniuk.

#GirlsTalk to internetowe show tworzone przez kobiety o kobietach i dla kobiet. Każdy odcinek swoją premierę ma w poniedziałek o 16.00 na kanale YouTube Karoliny Cwaliny. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety będą rozmawiać otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli.